Odcinkowy pomiar prędkości już działa!

12

Ze znaków umieszczonych przed odcinkowym pomiarem zniknęły maskownice. To oznacza, że zamontowany przed wjazdem do miasta radar już działa.

System zamontowano na drodze krajowej nr 9. Monitorowany odcinek obejmuje ulice Ks. Henryka Łagockiego 113 – Korczaka 16. Urządzenie zostało zamontowane w tym roku, a pierwsze informacje o jego powstaniu pojawiły się już 2 lata wcześniej kiedy to Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił przetarg na dostawę i montaż systemu do odcinkowego pomiaru prędkości. Na liście miejscowości w których miały pojawić się kamery widniała również Nowa Dęba.

12 KOMENTARZE

 1. Czy ktos w koncu zrobi porzadek z tymi trucicielami ekocentrum na zakladach
  godzina 10 na zakładach bialo i smierdzi Moze jakas sluzba kontrolna sie zajmie tym co wypuszczaja w powietrze i zrobi niezapoweidzana wizyte i badanie powietrza
  Przeciez to sa jakies jaja zeby taki syf wypuszczac w powietrze i potem sie dziwia ze dzieci choruja

  • 15,20 Biało jak w smoleńsku , i tak co dzień . A sobota 1 -zmiana biało całe 8- godzin jadą pełną Parą bez filtrów . Radnego Nieruchomości to nie Rusza On tam tylko biznes Prowadzi

  • A czy w Nowej Dębie są czujniki do mierzenia jakości powietrza? Na mapach airly nie widzę. Jeden proponuję postawić w pobliżu szkoły przy krajowej drodze 9 i tuż obok gęstej zabudowy domków jednorodzinnych….

 2. Aha, nieźle się redaktor wysilił. To ja napiszę tak: brak emisji promieniowania podczerwonego z lamp zamontowanych obok kamer oznacza, że odcinkowy pomiar prędkości jeszcze nie działa (przynajmniej w nocy) a porównując to z podobną instalacją w Kolbuszowej mogę stwierdzić że i w dzień nie działa.

 3. A eko w niektóre soboty lub niedziele taką chmurę robi, że to wygląda jakby sztuczna mgła się utrzymywała na zakładach i tak jest od lat i nikt z tym nic nie zrobił ‍♂️

 4. Redaktorze,mylisz odcinkowy pomiar prędkości z radarem.Poczytaj,a dowiesz się jaka jest zasada pomiaru prędkości pomiędzy jednym urządzeniem a drugim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here