Ponowny przetarg na mienie Spółdzielni Inwalidów „Zjednoczenie”

2

Spółdzielnia Inwalidów „Zjednoczenie” ogłosiła powtórny przetarg ustny w drodze licytacji na część znajdującego się w jej zasobach majątku. 

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zabudowane stanowiące: obiekty budowlane, budynki biurowo-usługowe oraz warsztat samochodowy wraz ze stacją diagnostyczną o łącznej powierzchni użytkowej 1673,00 m2 co stanowi powierzchnie działki 0,3186 ha (dla których prowadzona jest księga wieczysta TBIT/00037335/6 wraz z prawem użytkowania wieczystego do dnia 31.12.2092 r., znajdujące się na działkach ewidencyjnych: Nr 288/1, Nr 288/2 i Nr 288/5 położonych w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 1, w powiecie tarnobrzeskim, w województwie podkarpackim).
W/w nieruchomości posiadają plac manewrowy wraz parkingiem samochodowym o łącznej powierzchni 750m2.

Cena wywoławcza nie uległa zmianie i wynosi 2 miliony 450 tysięcy złotych.
Pełne ogłoszenie znajduje się >> T U T A J <<

2 KOMENTARZE

  1. Przy takiej cenie to zbyt prędko tego nie sprzedadzą. Stacja obsługi nadaje się do kapitalnego remontu i wymiany większości urządzeń więc dodatkowe wydatki. Budynek również wymaga sporych nakładów finansowych bo jest zaniedbany a za kwotę ponad 3 milionów bo podana cena jest ceną netto to można nowy dużo lepszy biurowiec wybudować. Logiczne myślący nigdy nie stanie do przetargu bo wie że w niedługim czasie będzie ten budynek sprzedawany przez syndyka bo upadłość tej instytucji to tylko kwestia czasu.

  2. Cena jest przyzwoita, tylko mało kto może potrzebować całości na swoją działalności. Szybciej szłoby w częściach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here