Spółdzielnia Inwalidów sprzedaje majątek. Do kupienia warsztat i biurowiec

37

Sprzedawca: Spółdzielnia Inwalidów „Zjednoczenie” w Nowej Dębie, adres siedziby
ul. Słowackiego 1a 39-460 Nowa Dęba.

Prowadzący przetarg – licytację: Spółdzielnia Inwalidów „Zjednoczenie” w Nowej Dębie, adres siedziby: ul. Słowackiego 1a 39-460 Nowa Dęba.

Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe zabudowane stanowiące: obiekty budowlane, budynki biurowo-usługowe oraz warsztat samochodowy wraz ze stacją diagnostyczną o łącznej powierzchni użytkowej 1673,00 m2 co stanowi powierzchnie działki 0,3186 ha (dla których prowadzona jest księga wieczysta TBIT/00037335/6 wraz z prawem użytkowania wieczystego do dnia 31.12.2092 r., znajdujące się na działkach ewidencyjnych: Nr 288/1, Nr 288/2 i Nr 288/5 położonych w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 1, w powiecie tarnobrzeskim, w województwie podkarpackim).

W/w nieruchomości posiadają plac manewrowy wraz parkingiem samochodowym o łącznej powierzchni 750m2..

UWAGA: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego przedmiotowej nieruchomości nastąpi na rzecz Nabywcy wyłonionego w przetargu – licytacji w przypadku rezygnacji z prawa pierwokupu przez uprawniony podmiot.

Cena wywoławcza netto: 2 450 000,00 zł zgodnie z operatem szacunkowym.

Minimalne postąpienie: 20 000,00 zł.

Wadium: 245 000,00 zł (sprzedaż nieruchomości jest opodatkowana podatkiem VAT).

Przetarg w formie ustnej licytacji odbędzie się w siedzibie prowadzącego przetarg, w dniu
25.02.2020 r.

Pełna treść ogłoszenia o przetargu w dziale OGŁOSZENIA <–kliknij

37 KOMENTARZE

  • Upada bo był przez 30 lat źle zarządzany. Ordon 15 lat burmistrzem, Chmielowiec chyba tyle samo posłem. Zrobili coś w temacie?

 1. Każdego dnia miliony przedsiębiorców boryka sie z rynkiem o przetrwanie. Dlaczego jednemu z nich mają pomagać politycy a innym nie? Gdzie równość wobec prawa o której mi opowiadał weterynarz czytając że łzami w oczach Konstytucję Kwacha?

  • Jest to zakład pracy chronionej. Myślisz, że ludzie niepełnosprawni mają dużo miejsc w naszej okolicy gdzie mogą bez problemu znaleźć pracę?

  • Ania nie przesadzaj, nie ma milionow a tysiace,a weteryniarz to czytal z radoscia czy z rozpacza?

 2. „22 STYCZNIA 2020, ŹRÓDŁO: CENTRUM INFORMACYJNE RZĄDU
  Mateusz Morawiecki: polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach – W dobie spowolnienia wokół nas polska gospodarka pędzi na pełnych obrotach. Wszyscy pytają mnie, jakie jest źródło tego sukcesu. – powiedział w Davos premier Mateusz Morawiecki.”
  Przykład naszej Spółdzielni jest najlepszym obrazem Matełuszowego sukcesu. Smutne to. :(

 3. Balwanie prokurator to powinien wejsc ale do domow prezesow i kierownikow ktorzy zarabiali na nie podnoszeniu cen kosztem lapowe do swojej koeszeni. Jak moze uapadac cos takiego gdzie ludzie sa tam z grupami i pefront ich finansuje. Czysta chciwości ludzi i zarzadzajacych! Nie wliczając w to ludzi obecnie którzy probuja to ratowac.

  • Miałeś chamie złoty róg. ….. , to trzeba było go zwyczajnie wyrzucić , pozbyc sie go pod wymyślonym
   skąd inad preyekstem dzięki jpewnej pani i innych pozytecznych diotów. Im podziękujcie A pani , cóż, ma się calkiem dobrze , jej bezrobociena pewno nie grozi.
   .

  • Hehe, dofinansowania masz tyle co każda inna firma. Ludzie żyją dalej tam w duchu komuny i niestety jak wszystko z tamtej epoki musi upaść. Nie rozwiniesz tudzież uratujesz firmy, gdzie pracownikom tylko się wszystko należy, a każdy kto chce coś zmienić zostaje przez nich odwołany, ponieważ będą musieli pracować :)

 4. Tak to juz jest, ze najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy w kieszeni nie mają nic…. Tak i tutaj, na tym, nazwijmy to, forum…..

 5. Redaktor chcialby z tego forum zrobic narzedzie do ksztaltowania opinii publicznej w Nowej Debie. Na szczescie, sa jeszcze ludzie ktorzy widza co tu sie odjaniepawla i dziela na pol to co tu mozemy przeczytac.

  Wystarczy publicznie skrytykowac Redaktora info, zeby forum momentalnie zaczelo krytykowac Ciebie. Czyzby za wiekszoscia tych komentarzy stal sam Redaktor? Z . Tego nigdy sie nie dowiemy. Pozdrawiam i milego dnia zycze.

 6. Współczuję wszystkim pracownikom Spółdzielni, ale jak ma być dobrze skoro od kilku miesięcy zarządzanie firmą jest w rękach osób niekompetentnych. Pogratulujcie Radzie Nadzorczej za comiesięczną zmianę Zarządów. Jeśli chcecie komentować to radzę zapoznać się z faktami. „Pozdrowienia” dla Mr.

 7. I oto przykład jak banda baranów potrafi rozwalić kilkudziesięcioletni zakład. Szkoda, niektórzy nawet zdrowiem i zyciem przypłacili rozwój tego zakładu a teraz wystarczy kilku czubów żeby to rozwalić… wstyd !

 8. Jan System Puck, „Kopelus” (oprac. lud. prezesowsko-wódczane)

  Checa kieca koło pieca
  ciele mnie pobodło!

  Mamusia mnie smarowali
  ale nie pomogło

  (zmiana metrum na dup-dup-dup-dup) x2
  I jo se tez musioł
  bo mi sie porusoł
  hej mości panowie
  kopelus na głowie

  • @Jan System Puck,wyjmij słomę z gumofilców i udaj się do łazienki podziwiać błyszczącą muszlę klozetową gdyż jeszcze niedawno chodziłeś srać za stodołę.Aniś mieszczanin, aniś mieszkaniec polskiej wsi.Próbujesz nieudolnie naśladować wiejską gwarę oraz twórców ludowych a wychodzi Ci bełkot pomyleńca.
   https://piosenki.biesiadne.com/i-jo-se-tyz-musiol/

 9. Wbrew pozorom, miejsc pracy dla rzeczywiście niepełnosprawnych nie ma, nawet jeśli któryś pracodawca takiego przyjmie, stawia wymagania jak przed zdrowy pracownikiem, a dopłatę z pfron bierze. Upada firma, która powstała bodajże w 1957 roku i prokurator powinien zajrzeć do domów obecnego prezesa i rady, ponieważ to oni są odpowiedzialni na teraz za sytuację firmy, a jeśli za obecną sytuację winę ponoszą poprzednie zarządy, obecny miał dużo czasu by to wyjaśnić. Tymczasem podobno prezes kazał sobie wypłacić ekwiwalent za nie wykorzystany urlop, podobno rada przyznała prezesowi nagrodę, pewnie prezes odwdzięczył się radzie, a ludzie podobno chodzą bez wypłaty dwa miesiące, w 21 wieku, w środku Europy, w kraju miodem i mlekiem płynącym . Pochodzą jeszcze miesiąc i wylecą na bruk, bo nikogo to nie interesuje, nikt nic nie zrobi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here