Wspólna modlitwa różańcowa na plantach – sobota 12 maja

15

Miejsce: Planty Nowa Dęba

Termin: 12 maja 2018 r. godz. 19:00

Wigilia 101 rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie

Włączmy się wspólnie w najbardziej potężną broń jaką jest różaniec w dzieło modlitwy w intencji odnowy duchowej i moralnej naszego narodu, niosąc nasze podziękowania Królowej Polski, Matce Jezusa Chrystusa za dar wolnej Polski w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Maryja za każdym razem, kiedy objawiała się ludziom prosiła, aby odmawiać różaniec i ukazywała go jako modlitwę potężną, stanowiącą ratunek dla świata. To zaproszenie Matki Bożej jest w dzisiejszych czasach bardzo aktualne. Biorąc pod uwagę prześladowania chrześcijan na całym świecie, wojny pochłaniające tak wiele ofiar oraz próbę podeptania Prawa Bożego, która dokonuje się na naszych oczach w imię nowoczesności współczesnego świata, modlitwa różańcowa jawi się jako ratunek dla błądzącej ludzkości.

Organizatorzy

 

15 KOMENTARZE

  • @666,zaczerpnij łaski i miłości Boga,oddaj Mu wszystko to, co w Tobie złe, to, co Ci przeszkadza, co Cię boli…….

  • Dokladnie.Malo miejsca w kosciele? Jeszcze dywaniki sobie wiezcie pod kolana .Wzor z muzulmanow czerpiecie, pogielo Was?

 1. Piękne komentarze . Właśnie Was będę polecał w modlitwie. Niezdajecie sobie sprawy co się dzieje na świecie. Więc lepiej weźcie różaniec i zacznijcie się modlić. Apropo sam kiedyś nie znałem różańca.

  • Bądź racjonalny, uwierz w siebie, we własne możliwości, a nie w paciorki, które przebierasz palcami. Nie widzisz ile zła w kościele? Jak otumaniaja was i okradaja? Jesteście niewolnikami kleru, ale po co ja to mówię, jak jesteście zindoktrynowani dokumentnie i nie macie własnej woli.

 2. Walka dobra ze złem wciąż trwa,komu z was to nie odpowiada niech nie jojczy i nie bierze w tym udziału to aż tyle ?

 3. Ciekawe,czy jeden z drugim byłby tak odważny w swoich wypowiedziach gdyby Polska była krajem gdzie religią jest islam.Bohaterzy zza klawiatury,odważni bo anonimowi.Odważni bo wiedzą że nic im nie grozi za szydzenie z religii i jej wyznawców.
  Modlą się chrześcijanie,starzy czy młodzi,niech się modlą,w czym Wam ich modlitwa przeszkadza?Przynajmnjej nie wstydzą się wyznawać swojej wiary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here