Czwarta runda Karpackiej Ligi Badmintona w Ropczycach

0
Vladislav Vasnetsov / Pexels

Na Podkarpaciu w miejscowości Ropczyce z udziałem ośmiu drużyn: Rakieta II Tarnów, TEAM Tarnowiec, MKS „Skarbek” Gogołów, KB Zarzecze, Rakieta I Tarnów, Badminton Academy Rzeszów, UKS „Kiko” Zamość oraz MKS „Stal” Nowa Dęba rozegrana została czwarta runda drużynowych rozgrywek Karpackiej Ligi Badmintona w sezonie rozgrywkowym 2021/2022.
Zespół badmintonistów Stali Nowa Dęba zagrał bardzo dobre mecze i w znakomitym stylu odniósł dwa wysokie i zasłużone zwycięstwa.
W pierwszym meczu Stalowcy pokonali zdecydowanie drużynę Rakieta I Tarnów 7:0, a punkty dla Stali w tym meczu zdobywali: w grze pojedynczej: Tymoteusz Malik 2, Kamil Malak 2, Karol Wąsik 1 oraz w grach podwójnych: Krystian Wąsik / Tymoteusz Malik 1 oraz Kamil Malak / Karol Wąsik 1.
W drugim meczu Stalowcy również spisali się znakomicie i pokonali drużynę MKS „Skarbek” Gogołówów 7:0, a punkty dla Stali w tym meczu zdobywali: Tymoteusz Malik 2, Kamil Malak 2, Karol Wąsik 1 oraz w grach podwójnych: Krystian Wąsik / Tymoteusz Malik 1 oraz Kamil Malak / Karol Wąsik 1.
Młody zespół badmintonistów Stali po raz kolejny w tym sezonie ligowym pokazał charakter oraz wolę walki, co dało dwa wysokie zwycięstwa. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Stalowcy w obydwu meczach nie stracili nawet jednego seta.
Po czwartej rundzie rozgrywek zespół badmintonistów Stali Nowa Dęba plasuje się na wysokim drugim miejscu w ligowej tabeli.
Piąta runda rozgrywek Karpackiej Ligi Badmintona rozegrana zostanie już w Nowym 2022 Roku, w dniu 15.01.2022 r. w Nowej Debie, gdzie zespół Stali zmierzy się kolejno z drużynami: TEAM Tarnowiec i Klub Badmintona Zarzecze.

Na zdjęciach drużyna badmintonistów Stali Nowa Dęba podczas czwartej rundy Karpackiej Ligi Badmintona w Ropczycach, stoją od lewej strony: Tymoteusz Malik, Kamil Malak, Karol Wąsik i Krystian Wąsik oraz trener Adam Bunio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here