Fitness, trening siłowy czy może trening aerobowy. Strefa Fitness zaprasza!

1

Fitness, trening siłowy czy może trening aerobowy? Coraz większy trend w dużych miastach, jest też coraz bardziej popularny w naszym mieście! Wszystko to znajdziemy w Strefie Fitness!

Do wyboru znajdziemy tutaj: zajęcia grupowe, a w nich m.in. Fit and Jump, Spinning , brzuch pośladki uda czy Fit Joga, oraz w pełni wyposażoną strefę Cardio & Strong, gdzie znajdziemy maszyny na każdą partię mięśniową, strefę wolnych ciężarów oraz bieżnie, orbitreki i rowerki.

Dla klientów którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią, w ofercie klubu znajdziemy trening personalny, na którym nasi trenerzy personalni przygotowują specjalny, indywidualny tok treningowy dla poszczególnej osoby. Trenerzy dbają nie tylko o naukę techniki ćwiczeń ale także wspomagą w ciężkich chwilach dużą dawki motywacji oraz gwarantują wiele uśmiechu na treningu!

Dlaczego warto zacząć chodzić na siłownię oprócz walorów zdrowotnych i poprawy wyglądu? Odpowiedź jest bardzo prosta, poznasz tu wiele nowych ludzi, mających taki sam cel jak Ty! Wspólny trening będzie idealną opcja dla wyładowania stresu po pracy czy szkoły! Siłownia pozwoli Ci również przełamać codzienną rutynę. Zamiast przyjść po pracy i siedzieć na kanapie z paczką chipsów w ręce, przyjdź do nas raz, a dawka endorfin wydzielona podczas treningu, sprawi że nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu! To naprawdę wciąga!

Miesięczny karnet w Strefie Fitness kosztuje 119 zł na jeden miesiąc, klient ma do wyboru Strefę Cardio+ Strong lub zajęcia grupowe albo zdecydować się na karnet OPEN za 159 zł. Dla stałych klientów przygotowaliśmy możliwość zakupu karnetu na 3, 6, 9 lub 12 miesięcy z możliwością rozłożnia płatności na raty 0%. Możesz chodzić na siłownię tylko rano? Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy karnet za 89 zł miesięcznie. W ofercie mamy również zniżki dla uczniów, studentów czy seniorów. Po więcej szczegółów zapraszamy na recepcje klubu! Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8 do 21 oraz w sobotę od 8 do 15.

Dołącz do nas a nie pożałujesz!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here