Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie w Krapkowicach na Opolszczyźnie

1
W miejscowości Krapkowice na Opolszczyźnie rozegrany został wysoko punktowany turniej badmintona Grand Prix Młodzików Młodszych. Na starcie stanęli najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski w tej kategorii wiekowej.
Wśród najlepszych młodzików młodszych Polski znalazł się również młody i utalentowany badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik, który wystąpił w grze pojedynczej i w grze podwójnej. Krystian w tych zawodach spisał się znakomicie, bo dwa razy stanął na podium dla zwycięzców.
Najpierw po bardzo dobrej grze wywalczył doskonałe trzecie miejsce w grze pojedynczej chłopców. Jeszcze lepiej Krystian spisał się w grze podwójnej, w której wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli sensacyjnie i niespodziewanie, ale bardzo zasłużenie doskonałe drugie miejsce, pokonując w pojedynku półfinałowym po morderczej walce debel numer jeden w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Tym samym Krystian po raz kolejny potwierdził, że Jego talent rozwija się w dobrym kierunku i już w chwili obecnej należy do ścisłej krajowej czołówki polskich badmintonistów młodego pokolenia. Serdeczne gratulacje dla tego młodego badmintonisty.
Na zdjęciach młody badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik na podium dla zwycięzców na Grand Prix w Krapkowicach na Opolszczyźnie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here