Grand Prix TKKF „Uklejna” Myślenice 2018 II Runda w badmintonie

0

W miejscowości Myślenice w Małopolsce rozegrany został silnie obsadzony turniej badmintona pod nazwą: Grand Prix TKKF „Uklejna” Myślenice 2018 II Runda. Bardzo dobrze spisała się w tym turnieju dwójka badmintonistów z Nowej Dęby.

W grze pojedynczej mężczyzn rozgrywanej w formule open bardzo dobre trzecie miejsce wywalczył Mateusz Czachor, na co dzień drugi trener badmintonistów Stali Nowa Dęba, a na miejscu piątym uplasował się Tomasz Malcharek, syn twórcy sekcji badmintona w Nowej Dębie Antoniego Malcharka.

W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w formule open zdecydowanie, jak na starych mistrzów przystało, pierwsze miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mateusz Czachor / Tomasz Malcharek.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że Tomasz kilkanaście lat temu był czołowym badmintonistą Stali, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w USA, gdzie również regularnie startuje w różnych turniejach badmintonowych. Do Nowej Dęby przyjechał w sobotę w odwiedziny do swoich rodziców, a już w niedzielę z powodzeniem zameldował się na kortach w Myślenicach.

Na zdjęciach Mateusz Czachor i Tomasz Malcharek na badmintonowych kortach w Myślenicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here