Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie w Bieruniu

24
Po ponad sześciomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na badmintonowe korty powrócili polscy badmintoniści, w tym zawodnicy i zawodniczki Stali Nowa Dęba.
W miejscowości Bieruń na Śląsku z udziałem 175 zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie.
W mistrzostwach tych bardzo dobrze spisał się młody badmintonista Stali Nowa Deba Karol Wąsik, który w grze mieszanej młodzików wspólnie z Klaudią Zator (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli bardzo dobre piąte miejsce.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że Karol w tak prestiżowych zawodach zadebiutował, a badminton uprawia dopiero trzeci rok.
Jak na razie jest to życiowy sukces tego młodego i utalentowanego badmintonisty.
Na zdjęciach piąty mixt Polski w kategorii młodzików: Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba) i Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin) oraz reprezentacja Podkarpacia (w środku Karol Wąsik) na mistrzostwach w Bieruniu.

24 KOMENTARZE

 1. Skoro o sporcie to może i wypoczynku.Komu maja służyć ścieżki rowerowe i
  dla pieszych.Mianowicie ścieżka rowerowa służy jako spacerniak dla piesków i ich
  wlascicieli ich toalety.Jadac rowerem często trzeba sie zartzymac bo piesek po jednej stronie a wlasciciel po dtugiej stronie.Tyle jest miejsc gdzie można pospacerować spokojnie nie przeszkadzajac nikomu. Tak na koniec to myślę że ścieżka rowerowa powinna być zlikwidowana a zrobiony jeden ciąg spacerowy dla wszystkich tylko bez piesków.

  • @Mieszkaniec,skund żeś,z Krzuntki czy z innych smolnych kątów?
   Jeszcze nie tak dawno chodziłeś s r a ć za stodołę a teraz spacerujące psy ci przeszkadzają.
   Żyj i daj żyć innym a z pewnością wrzodów na żołądku miał nie będziesz.

  • Ścieżki rowerowe tu i tam, praktycznie w całym mieście, a idiota jeden z drugim jeździ rowerem po chodnikach. Chcieliście tak bardzo ścieżek to won z chodników. Proste.

 2. Ktos, jam jest z Pietropola za Krzuntka ,za stodola mam wielki sracz z porcelana tak ze gowno wpada do dolka a nie wala sie po chodnikach jak u ciebie w Miescie

  • @Jackowski,cmoknij Któsia w tyłek, za darmo jajka zobaczysz.Zdezynfektuj jednak wcześniej twarz gdyż jedzie Ci z japy aż mi ucho zwiędło.

 3. Dwa kundelki zaczęły ujadać że aż im ślina z wściekłych pysków pryska.
  @Anonim, pisownia „cham”jest jednoznaczna i nie budzi wątpliwości.Słowo CHAM piszemy przez „ch”!!! HAM to z angielskiego szynka. Do szkoły marsz, buroki

  • Dyskusja z Wami przypomina kopanie się z koniem.
   @Anonim i Mieszkaniec,weźcie relanium lub prozac,usiądźcie wygodnie i odprężcie się bo Wam naprawdę z tej złości jakaś żyłka w tyłku pęknie.

  • @Anonim,widzisz?Dostałeś od konia parę razy z kopyta i wreszcie dotarło do Twojego maleńkiego móżdżku że koń górą!
   Więc po jakiego grzyba dalej do konia podchodzisz?

  • @Mieszkanka,konia dosiadam bez problemu.Mogę jechać w siodle stępa,kłusem lub galopem. Ciebie potworo w żadnym wypadku nie chciałbym dosiadać.Brrrrr….

  • @Mieszkanka,użyj swojego niewielkiego ilorazu inteligencji i odpowiedz mi ciętą ripostą.Cóż, może tego lepiej nie rb.Resztki szarych komórek mogłyby zagrozić przegrzaniem.
   Druga sprawa to obrażaj moją osobę,natomiast od mojego Ojca to Ci wara,szmato.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here