KOLEJNY LEŚNY PIKNIK RODZINNY ZA NAMI!

6

Ponad 120 osób wzięło udział w wycieczce rowerowej organizowanej przez Miejski Klub Sportowy STAL i Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie. Partnerem wydarzenia były Lasy Państwowe.

Event zorganizowano pod hasłem „Aktywny wypoczynek w Lasach Państwowych” a jego celem była promocja wypoczynku leśnego, aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie przyrody oraz popularyzacja wiedzy na temat lasów i środowiska.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji jak chociażby gry i zabawy z nagrodami. Wszyscy małoletni uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe medale. Finałem wycieczki był wspólny posiłek: kiełbaski i grochówka.

O bezpieczeństwo uczestników wycieczki zadbali policjanci z miejscowego komisariatu policji, oraz strażacy z OSP Tarnowska Wola z radnym Stanisławem Rawskim na czele. Eskorty medycznej udzielał ratownik medyczny radny Michał Chmielewski.

Jak zauważa koordynator projektu   Damian Diektiarenko tak duża frekwencja świadczy o tym, że wśród mieszkańców Nowej Dęby i okolic jest duże zapotrzebowanie na organizację tego typu eventów: – To świetna okazja by spędzić rodzinnie czas, integrować się ze społecznością lokalną i pokazać dzieciom jakie możliwości stwarza otaczające je natura. – mówi przewodniczący Rady Miejskiej. – Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie niż dzisiaj – dodaje.

 

6 KOMENTARZE

  1. To Tylko Rajcy CZOŁOWI i ich Rodziny jechali tymi rowerami ? Wszystkie zjazdy i podjazdy na chodniki są w Porządku … To taki Lans Teraz Będzie

    • może po prostu chcieli dobrze spędzić niedziele ze swoja rodziną – ziejesz zawiścią Miro

  2. Może zamiast w dzień Przewodniczący ze Swymi przydupasami wybierze się wieczorem nad ZALEW oraz pod Te Słynne Zadaszenia i wytłumaczy Tym Baraną że Cisza nocna zaczyna się od 22 a nie drą Ryja do Białęgo RANA. Ma Być Inicjatywa czy jak się to Zwie by coś Zrobić ????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here