KPS wygrywa na wszystkich frontach – bardzo dobry początek jesieni

7

30 września 2018 r. w salach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie odbyły się 4 turnieje piłki siatkowej i minisiatkówki. Jednym z nich był turniej rozgrywany w ramach Podkarpackiej Ligi Młodziczek, w którym znakomicie spisała się drużyna nowodębskiego klubu.

Podopieczne trenera Jacka Szpunara podejmowały w swojej hali zespoły KPS SMS Szóstka Mielec, UKS Niwa Niwiska oraz UKS Zaleszany. W turnieju rozegrano 4 spotkania, w których jedynym zespołem kończącym turniej bez straty seta była drużyna KPS Nowa Dęba. W rozegranych czterech spotkaniach padły następujące wyniki:
KPS Nowa Dęba – UKS Niwa Niwiska 2:0 (11;13)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Niwa Niwiska 0:2 (19;23)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Zaleszany 2:0 (16;14)
KPS Nowa Dęba – UKS Zaleszany 2:0 (14;17)
Drużyna KPS występowała w składzie: Natalia Trawińska, Julia Burlikowska, Emilia Durlak, Roksana Paszta, Gabriela Zalińska, Fabiana Pluta, Weronika Buras, Wiktoria Kieraga, Wiktoria Gurdak, Oliwia Karp.
Równolegle z młodziczkami rywalizowały drużyny minisiaktówki prowadzone przez Urszulę Nowak i Adama Szpunara. Wzorem starszych koleżanek zwyciężyły we wszystkich rozgrywanych kategoriach: U-10, U-11 i U-12.
Źródło: KPS

GRATULUJEMY

7 KOMENTARZE

    • Dziewczyny grają dobrze w siatkę i trzeba to docenić. O sukcesach Stali też wrzucamy. Nie róbmy ze wszystkiego pseudopolityki.

    • @Hieronim,a to dlaczego ten, jak Go nazywasz „redaktorek”ma nie promować KPS-u?Mściwa istoto, okazuje się że ten pogardzany przez Ciebie „redaktorek” walczy w wyborach z otwartą przyłbicą.

    • ten pseudo redaktorek jeszcze nie dawno jak by mógł to by zagryzł ludzi Ordona a teraz promuje ich 2 ty przed wyborami. żenada na maxa można przypuszczać że zależy mu na tym aby ordonowy układ wygrał i było tak jak było

    • Pogratuluj tym dziewczynom dobrej gry i ostudź swoje emocje. Emocje wyborcze przysłaniają Ci wszystko inne. Miłego dnia.

    • … a może to po prostu kultura i umiejętność oddzielenia polityki samorządowej od ważnych i bardzo ważnych lokalnych informacji, które najzwyczajniej w świecie należy publikować. Drugi aspekt to taki, że niektórzy nie dorośli jeszcze do tego by zrozumieć, że współpraca nie polega na opluwaniu lecz na merytorycznych rozmowach. Niekoniecznie trzeba być z tej samej opcji by umieć ze sobą rozmawiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here