Krajowy Turniej „Podkarpacki Cup 2020” w Szczucinie

0
W województwie małopolskim w miejscowości Szczucin rozegrany został Krajowy Turniej „Podkarpacki Cup 2020” w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych, między innymi w kategorii juniorów młodszych.
W turnieju tym wręcz rewelacyjnie spisali się badmintoniści juniorzy młodsi Stali Nowa Dęba, którzy łącznie wywalczyli 5 medali: 3 srebrne i 2 brązowe.
W grze pojedynczej juniorów młodszych drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Kamil Malak, a na miejscu piątym uplasował się Karol Wąsik (obaj Stal Nowa Dęba).
W grze podwójnej juniorów młodszych drugie miejsce i srebrny medal wywalczył debel klubowy Stali: Kamil Malak / Karol Wąsik, a trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel kombinowany: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).
W grze mieszanej drugie miejsce i srebrny medal wywalczył mixt kombinowany: Kamil Malak (Stal Nowa Dęba) / Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin), a miejsce trzecie i brązowy medal wywalczył mixt kombinowany: Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Dominika Bartłomiejczuk (MKS Orlicz Suchedniów).
Warto podkreślić, że Karol i Kamil dopiero pierwszy sezon występują w kategorii juniora młodszego, a Krystian jest dopiero pierwszy sezon młodzikiem.
W związku z tym występ tej młodej i utalentowanej trójki badmintonistów Stali w Szczucinie należy uznać za wręcz wyśmienity i pozwala patrzeć z wielkim optymizmem w przyszłość.
Na zdjęciach badmintoniści Stali Nowa Dęba na podium dla zwycięzców oraz na badmintonowych kortach w Szczucinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here