Otwarte Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzieżowców w badmintonie w Suchedniowie

0
Zdjęcie autorstwa Lisa A z Pexels
W miejscowości Suchedniów w województwie świętokrzyskim z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski oraz Ukrainy rozegrany został wysoko punktowany i prestiżowy w Polsce turniej badmintona Otwarte Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzieżowców.
W tym prestiżowym turnieju z powodzeniem wystartowała również dwójka młodych i utalentowanych badmintonistów Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik i Kamil Malak. Krystian wystąpił w kategorii juniorów młodszych, a Kamil w kategorii młodzieżowców (Kamil jest jeszcze juniorem).
Obaj spisali się bardzo dobrze, zajmując w swoich kategoriach wiekowych czołowe miejsca tak w grach podwójnych, jak i singlowych.
W kategorii wiekowej juniorów młodszych w grze pojedynczej chłopców po znakomitej grze rewelacyjne trzecie miejsce wywalczył Krystian, wchodząc przebojem do polskiej czołówki w tej kategorii wiekowej.
Dobrze Krystian spisał się w grze podwójnej chłopców, w której  po dobrej grze debel: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Jan Szeszko ( SKB Suwałki) wywalczył dobre piąte miejsce.
W kategorii wiekowej młodzieżowców w grze pojedynczej mężczyzn również bardzo dobre piąte miejsce wywalczył Kamil.

Kamil dobrze spisał się również w grze podwójnej mężczyzn, w której debel: Kamil Malak (Stal Nowa Dęba) / Wiktor Grzyb ( UKS Orbitek Straszęcin) po niezłej grze wywalczył piąte miejsce.

Był to kolejny udany występ młodych badmintonistów z Nowej Dęby w turnieju rangi Grand Prix w sezonie rozgrywkowym 2022/2023.
Gratulacje dla Krystiana i Kamila za kolejny udany start na arenie ogólnopolskiej.
Na zdjęciach: Krystian Wąsik i Kamil Wąsik na Otwartym Grand Prix w Suchedniowie (Krystian na trzecim stopniu podium dla zwycięzców).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here