Otwarty Turniej Badmintona „Małopolska Open Tarnów”

0

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został kolejny w sezonie 2023/2024 Otwarty Turniej Badmintona „Małopolska Open Tarnów”.

Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie jak zwykle stanęło wiele zawodniczek i zawodników z Polski południowej, wschodniej i zachodniej.

W tym licznym gronie znalazł się również młody badmintonista, jedyny przedstawiciel Stali Nowa Dęba Adrian Kowal.

Zawodnik ze Stali Nowa Dęba spisał się bardzo dobrze, plasując się w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych, w których startował.

W mieszanej mixt: Adrian Kowal (Stal Nowa Dęba) / Urszula Rumak (Widełka) wywalczył dobre piąte miejsce.

Bardzo dobrze Adrian spisał się w grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule w open. Debel: Adrian Kowal (Stal Nowa Dęba) / Tolik Trubin (Kraków) po bardzo dobrej grze wywalczył drugiee miejsce.

Gratulacje dla Adriana za kolejny dobry występ na badmintonowych kortach w Tarnowie.

Na zdjęciu badmintonista ze Stali Nowa Dęba Adrian Kowal na drugim stopniu podium dla zwycięzców w Tarnowie