Półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie w Łodzi

1
Zdjęcie autorstwa Lisa A z Pexels
W Łodzi rozegrany został półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie, w którym zmierzyły się z e sobą uczelnie wyższe z północy Polski.
W zawodach tych bardzo dobrze spisała się drużyna AZS AWF Warszawa, która w pojedynku finałowym pokonała zespół Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku w stosunku 4:2.
W zwycięskim zespole bardzo dobrze spisywali się bracia Tymoteusz i Szymon Malikowie, którzy tworzyli trzon drużyny akademików z Warszawy.
Warto z satysfakcją nadmienić, że obaj bracia to wychowankowie UKS Trójka Tarnobrzeg, a od czterech lat z powodzeniem reprezentują barwy Stali Nowa Dęba, tak w startach indywidualnych, jak i w rozgrywkach polskiej ekstraklasy badmintona.
Finał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie rozegrany zostanie pod koniec kwietnia w Krakowie, a wystąpi w nim szesnaście najlepszych akademickich drużyn z całej Polski.
Na zdjęciach Tymoteusz (z prawej strony) i Szymon (z lewej strony) Malikowie w Łodzi podczas półfinału akademickich drużynowych mistrzostw Polski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here