Przypominamy o możliwości wypożyczania rowerków i kajaków nad zalewem

21

W okresie wakacyjnym Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji (SOSiR) zaprasza do skorzystania z wypożyczalni sprzęty wodnego. 

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie informuje, że na terenie Ośrodka nad Zalewem można skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Wypożyczalnia jest czynna codziennie w godzinach 10.00 – 18.00 a korzystanie z niej jest bezpłatne.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

21 KOMENTARZE

 1. Super sprawa gratuluję pomysłu organizatorowi!
  Kibic marian
  PS przez jaki okres, czy tylko w wakacje jest czynna codziennie?

 2. Wow! Ale wypas basen brodzik bezpłatny i kajaczki nad zalewem również! Co za dobroć spotyka nas mieszkańców. Czym sobie na to zasłużyli mieszkańcy?

  • tak powinni wyremontować basen za 3 mielony, zapłacić trzy dychy za miesiąc utrzymania obiektu, i czekać aż Rafał przyjdzie za 7 zł i powie , że drogo. A Rafał nie przyjdzie bo pogody nie było . Ale za rok Rafał powie ………. czekamy:) co powie:)

 3. Rewitalizować zalew warto było i znalazły się pieniądze a basen letni za panowania wójta i pułkownika leży odlogiem kolejny rok. To jest w porządku? Nic ale to nic ci dwaj panowie nie robią a przepraszam co miesiąc dobrą sumkę przytulają za przychodzę ie do pracy. I to jest w porządku!

 4. To jest w porządku że zamyka się siłownie, basen letni, w fatalnym stanie pozostawia się korty tenisowe, dirt park , hotel sportowy, szatnie klubowe, to jest w porządku !!! To że fatalnie zarządza się całym majątkiem sosiru i kadrą to widać słychać i czuć !!!! I to jest w porządku !!!

 5. Dlaczego na basenie nie ma kręgielni tak jak nam obiecywano, dlaczego nie ma siłowni na basenie tak jak nam obiecywano, dlaczego nie ma zajęć z fitnessu tak jak niegdyś sie odbywały i nam obiecywano.
  powstają prywatne firmy i inicjatywy które potrafią tą działalność prowadzić i prowadzą a tu mając gotowe zaplecze się nie da !

  • proszę się tylko nie tłumaczyć że nie ma dla kogo lub nie ma z kim ,
   bo jest dla kogo , zawsze była pełna sala, teraz prywatne firmy nie narzekają, a to że brak kadry , no cóż jak tak główny manager zarządza jak zarządza cóż sie dziwić

 6. Proszę Państwa rozumię, kajaki, rowerki super sprawa nad naszym zalewem!!!
  Pytam Dyrektora SOSiR gdzie ratownik z łodźią motorową czuwający nad bezpieczeństwem pływających?

 7. Tadek co ty wypisujesz jakich 3-ch ratowników, co by niby tam robili, pustego basenu wystarczy że jeden pilnuje tak jak do tej pory.

 8. Słoneczko świeci ludzie korzystają z kajaczków i co widać na fotosie , brak kamizelek asekuracyjnych kapoków , brak asekuracji w osobie ratownika luz blus, tylko brakuje piwka w ręku bo słońce przygrzewa.

 9. Od przepisów to jest dyrektor i z tego co kojarzę to z przepisami ten pan ma sporo do czynienia !
  Więc chyba wie co robi ! wg mnie to kiedy jestem na pływalni 3ch ratowników to nie potrzebne wydatki bo ludzi tam tyle co kot napłakał, ale jak wspomniałem wyżej od przepisów jest dyrektor !
  Jeżeli Tadek masz wątpliwości to może warto by było przeprowadzić tam kontrolę audyt itp.

 10. Ha ha ha a to dobre , możecie panu dyrektorowi co najwyżej kłaniać się w pół a nie kontrolować, rada miasta jest od kontroli, ale akurat ta rada to ma wspaniały układ z panem dyrektorem bo to kółko wzajemnej adoracji. Chłopcy mają wspólny pakt by nie ruszać się nawzajem, my nie ruszamy was wy nie ruszacie nas …

 11. Za te lata ciężkiej pracy jako pułkownik i dyrektor to medale i tytuły mu będą przypinać :-)
  Jaka dymisja! Przecież on nic nie zrobił…

 12. Może trzeba pomyśleć o zmianie godzin otwarcia przynajmniej od poniedziałku do piątku np 15.00-21. 00. Dzieci i tak bez rodziców rano nie skorzystają

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here