Turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych w Tarnowie

0
Po ponad trzymiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa na badmintonowe korty wreszcie powrócili badmintoniści.
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został siódmy w sezonie 2019/2020, a trzeci w 2020 roku turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych, który jednocześnie zakończył rywalizację w sezonie 2019/2020.
W zawodach tych po raz kolejny dobrze spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby, którzy wystąpili w czteroosobowym składzie..
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat dobrze spisali się badmintonowi oldboje z Nowej Dęby: trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii Grand Prix powyżej 45 lat po raz kolejny bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, ulegając w finale dużo młodszym rywalom ze Szczucina.
Natomiast w grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w formule „open” dobre piąte miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów średnio zaawansowanych dobre piąte miejsce wywalczył kolejny nowodębianin Mateusz Piekarz.
Zważywszy na fakt ponad 3,5 miesięcznej przerwy w treningach, badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby pokazali się z jak najlepszej strony i tym samym zakończyli sezon 2019/2020 mocnym akordem.
Teraz czas i pora na wakacyjne treningi, które pozwolą nadrobić zaległości treningowe spowodowane epidemią i należycie przygotować się do nowego sezonu rozgrywkowego 2020/2021.
Na zdjęciach badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby na turnieju w Tarnowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here