Turniej badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie

0

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został kolejny w tym sezonie, a drugi w 2022 roku turniej badmintona „Małopolska Open”. Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie stanęło wiele zawodniczek i zawodników z Polski południowej, wschodniej i zachodniej. Po przerwie spowodowanej pandemią w tym gronie znalazła się również czteroosobowa grupa badmintonistów z Nowej Dęby, mieszanka: młodości, rutyny i amatorów. Zawodnicy z Nowej Dęby spisali się dobrze, plasując się w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych, w których startowali.

W grze pojedynczej mężczyzn rozegranej w formule „amator średnio zaawansowany” piąte miejsce wywalczył Mateusz Piekarz.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej „open + 45 lat” piąte miejsce wywalczył Tadeusz Szczur.

W grze podwójnej mężczyzn rozegranej również w formule „amator” po bardzo dobrej grze drugie miejsce wywalczył debel weteranów: Mieczysław Sitko (Nowa Dęba) / Tadeusz Szczur (Nowa Dęba), a na dobrym piątym miejscu uplasował się drugi debel z Nowej Dęby, debel amatorów: Mateusz Piekarz / Sławomir Wąsik.

Był to kolejny dobry występ badmintonistów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.

Gratulacje dla całej czwórki.

Na zdjęciach: ekipa badmintonistów z Nowej Dęby podczas „Małopolska Open” w badmintonie (stoją od lewej strony: Mieczysław Sitko, Sławomir Wąsik, Mateusz Piekarz i Tadeusz Szczur) oraz na drugim stopniu podium dla zwycięzców w Tarnowie w grze podwójnej: Tadeusz Szczur i Mieczysław Sitko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here