Turniej badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie w różnych kategoriach wiekowych

3
W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został drugi w sezonie 2019/2020 turniej badmintona „Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych bardzo dobrze spisali się amatorzy i weterani z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat drugie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, na miejscu trzecim uplasował się Mieczysław Sitko, a na piątym miejscu zawody ukończył Jacek Tomasiewicz (wszyscy z Nowej Dęby).
W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii wiekowej powyżej 40 lat drugie miejsce wywalczył debel: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur (obaj Nowa Dęba) , a na miejscu trzecim uplasował się debel kombinowany: Bartosz Gwidyński (Opole) / Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba). W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii średnio zaawansowanej na miejscu dziewiątym uplasował się Mateusz Piekarz (Nowa Dęba).
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii open na miejscu siódmym uplasował się Adrian Kowal. Był to kolejny znakomity występ w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.
Na zdjęciach nowodębscy badmintonowi weterani i amatorzy na turnieju w Tarnowie.

3 KOMENTARZE

  1. Gratulacje Panowie. Może klub by tak pomyślał w sprawie badmintona jak i zawodników i weteranów ktorzy godnie reprezentuja Nową Debe nie tylko widzą piłkę nożną która jest porażka .I tyle w temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here