Udany początek startów nowodębskich zespołów siatkówki w 2021 r.

1

W ostatni weekend lutego po perturbacjach związanych z pandemią, która dotyka każą dziedzinę życia z opóźnieniem wystartowały w województwie podkarpackim rozgrywki w piłce siatkowej drużyn młodzieżowych. W rozgrywkach tych dzięki środkom wyasygnowanym przez naszą gminę z przeznaczeniem na wspieranie rozwoju sportu w Nowej Dębie biorą udział młodzieżowe drużyny Klubu Piłki Siatkowej.
W sobotę 27 lutego drużyna juniorek młodszych udała się na „wyprawę” do Przemyśla, gdzie rozegrała dwa mecze z drużynami UKS 15 Przemyśl oraz UKS SAN Lesko zwyciężając w obu 2:0. Dzięki temu po pierwszej rundzie rozgrywek dziewczęta nasze znajdują się na pierwszym miejscu grupy B.
Dzień później w niedzielę ich młodsze koleżanki z zespołu młodziczek rozegrały turniej w Mielcu. Rozegrały tam trzy mecze z zespołami: SMS Stal Mielec, RKS Bolesław Rzeszów i MKS Feniks Radymno. Z gospodarzami turnieju dziewczęta nasze doznały porażki 2:0 lecz z pozostałymi zespołami stanęły na wysokości zadania wygrywając kolejno 2:1 i 2:0. Po pierwszym turnieju drużyna młodziczek zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

KPS

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here