W JADACHACH WYBUDOWANO OBIEKT SPORTOWO-ŚWIETLICOWY DLA MIESZKAŃCÓW FILM

43

W miejscowości Jadachy na terenie gminy Nowa Dęba oficjalnie oddano do użytku nowy budynek, którzy będzie wykorzystywany przede wszystkim jako szatnia dla miejscowego klubu. W obiekcie swoje miejsce znajdzie także świetlica wiejska. Wedle planów ma się tu także odbywać również wiele ważnych wydarzeń dla mieszkańców. Całkowita wartość tej inwestycji to około półtora miliona złotych. Zapraszamy do obejrzenia.

 

 

 

 

43 KOMENTARZE

 1. Jak można nie chodzić na sesje, a potem startować dalej na radnego, a nawet burmistrza? Dotyczy wspomnianego Mariana Tomczyka jak również Marka Kopcia.

  • Najgorsze jest to że ludzie szybko zapominają cały czas narzekają a przychodzi kampania naobiecują guszki na wierzbie i idą i głosują cały czas na tych ordonow sudolow, tomczykow itp..

  • Skoro nikt nie wymaga potwierdzenia swej obecności, to czego się czepiasz ?

 2. Przyszły emeryt Wiesiek na swoje spotkania wyborcze chadza z dziadkiem Sudołem. Obaj mówią, że dopiero w sile wieku jest się dobrym politykiem bo tak właśnie jest w USA (Biden, Trump). Biden potyka się o własne nogi, a do Trumpa obu daleko. Bliżej tym panom do Andropowa, Breżniewa i Fidela Castro. Podobno sieją przekaz, że Damian Diektiarenko jest za młody bo ma już 40stkę na karku :D Ja przypomnę, że Wiesiek jak zaczynał burmistrzowanie był w tym samym wieku, bo przecież minęlo już ze 20 lat. I te pierwsze kadencje Wieśka były ok, sam na niego głosowałem. Ale wtedy był młody, chciało mu się. Później przyszła rutyna, kłamstewka, kręcenie polityczne. Jak wygra to będzie miał kilka lat do emerytury i będzie miał wywalone. Będzie się wam śmiał w oczy. Nowy będzie musiał się starać tak jak kiedyś starał się Wiesiek. Będzie mu zależało, żeby dalej na niego głosować. Bo jak nie to dostanie od wyborców kopa i trafi na śmietnik historii. Zmiany to element higieny. Tak jak trzeba się myć, tak trzeba dokonywać zmian by się rozwijać a nie popadać w stagnacje i bylejakość.

  • A propos ekipy Jurka Sudoła – gdzie jest dyrektor Krystian Rziemień i jego artystyczny mecenat?

  • Zgodzę się z filozofem ordon ma stała pensje zapewnioną okolo 18 tys zł. Nie daj Boże wygra wybory i zobaczycie będzie miał wywalone na tych wszystkich z kim teraz tańcuje. Taki to typek. To jest jego ostatnia kadencja prawo mu nie pozwala dłużej. Dla mnie to jest wielkie nieporozumienie oddać głos na niego .brak zapału, pomysłu też , jest butny arogancki teraz przed wyborami kocha każdego. Porażka

  • Tak jak trzeba się myć, tak tez trzeba logicznie i samodzielnie !!! myśleć, a nie dawać sobą manipulować

 3. Tarnobrzeg , Sandomierz gadają o jakiejś wsi Jadachach. Gadają o całej gminie i jej rozwoju. Pieniędzy na to przez rządzącą Ordonową władze nie było. Nagle nowa rada znalazła. Wybór jest prosty.

  • Ordon z tego co mówił Wolan chciał jeszcze saune wykreślić bo za droga :D Taką saune to za 5 kafli się w garaży albo przy domu stawia. Zerowe koszty przy inwestycji milion złotych, a ludziki mają fradję. Natomiast żeby wydawać na projekty po 100 tysiecy które wędrują do szuflady to Ordonowi nie szkoda. Taki to menadżer.

 4. Ksiądz był, burmistrz był. A gdzie był starosta? Wolan czasu nie miał na opowieści jak ten stadion powstawał od 1949 roku?

 5. Czy to prawda, że pan Marek Kopeć, ma być ewentualnym zastępcą pana Ordona po ewentualnej wygranej pana Ordona? Kopeć chodzi i prezentuje się na wiecach Ordona. To jakaś manipulacyjna próba odebrania Diektiarence głosów ludzi zmęczonych Ordonem, ale docelowo te głosy mają pracować na sukces Ordona, czy też ta sytuacja to zwykły, spontaniczny cyrk? Nie często zdarza się w Polsce i na świecie, że rzekomi rywale na burmistrza oraz rzekomi kontrkandydaci na radnych z przeciwnych obozów, wspólnie prezentują się na jednym spotkaniu. Moje pytanie wynika z próby zrozumienia tej sytuacji.

  • Marek kopeć przecież chodzi i mówi na tych spotkaniach ze ordon jest słaby i mu się nie podoba. A i zauważyłem że miał pianę w kącikach ust popijaj wode marek w trakcie. Cytując klasyka byłby to duet dżumy z cholerą . A jeszcze jedno mówił że się nie boi być burmistrzem bo ma pas karate . No proszę was….. takich chcecie mieć szefów. To jest jakaś porażka.

 6. Wow. Wygląda imponująco. Trochę tanio jak na standardy burmistrza. Przecież na filmie widać że w budynku jest kilka toalet, a Ordon za jedną na plantach płacił setki tysięcy. Widać też parkingi a Ordon z Tomczykiem za niemal 120 tysięcy w Cyganach zrobili aż 3 miejsca parkingowe. Widać kuchnię i dużą salę bankietową i spory podjazd, który do SOK w Nowej Dębie kosztował 400 tysięcy. Ogólnie to tanio bo pewnie dla burmistrza nie było to zadanie specjalnej troski. Szkoda że Ordon tam sławetnych słupków za 20 tysięcy nie powstawiał zamiast sauny bo to ludziom bardziej by się przydało.

 7. Ordon I Kopeć to jedna ekipa. Ordon się bał że przegra w mieście i wystawili Kopcia żeby Damianowi zabrać głosy. Dał mu kilku swoich radnych (gazda,tłusta, itd) dobrali reszte na siłę i zarejestrowali na siłę 2 komitety. W zamian Ordon obiecał Kopciowi stołek wice I jeszcze jeden bonus personalny ważny dla Kopcia. Połowa zupełnie nieświadomych kandydatów na obu listach nie ma pojęcia, że zostali wykorzystani i służą tylko za pachołki dla Ordona I Kopcia w realizacji ich planu. Razem chodzą na zebrania, razem się lansują w internecie, razem w remizach i na spotkaniach w urzędzie. Taka to właśnie nowa jakość i zmiana Pana Kopcia. Jeśli go zabraknie w 2 turze to co już jest zaplanowane oficjalnie ogłosi poparcie Ordonowi. Mocno się więc zastanówcie zwolennicy Pana Kopcia czy nie zostaliście lekko wykorzystani….. Jeden posadka do emerytury, a drugiemu się już nie chce dojeżdżać do Tarnobrzega. Zobaczycie już za 2 tygodnie przypomnicie sobie mój komentarz.

  • Musze się z tobą zgodzić. Ludzie Kopcia i Ordona strasznie obgadują i wymyślają kłamstwa na temat Diektiarenki. Narracja u obu ekip jest ustalona dokładnie taka sama. Metoda paskudna ale można się było tego spodziewać po obu panach.

  • 100 % racji. Osobiście słyszałem co wygadywał na Damiana gruby Jaś to aż głowa boli

 8. Jak piszesz ze ludzie kopcia i ordona opgadują ty chyba chory zobacz na wszystkie wypowiedzi wyżej piszecie wszystkie głupoty na ich tematy a nic na Diektiarenko wiec kto to pisze /?????wlasnie wy i jeszcze piszecie że to metoda obu panow jak wam nie wstyd ale nie macie wstydu wiec karma wroci napewno do was Wystarczy zobaczyć tablice na ktorych wieszacie bezczelnie swoich kandydatów tym samym zakrywając pozostałych i to jest oky panie serafin pieróg niedzielska itp i co to jest w porządku uczciwie kto was tak wyszkolił oby ta karma wróciła do was za tą nieuczciwą gre

  • Plakaty i bilbordy Niedzielskiej to wogole najlepiej zdjąć bo aż się na nią nie da patrzeć

 9. Niejaki Marek K. vel.kosmita wstawił filmiki kandydatów na radnych i śmieszy mnie to bo ten typ mówi o uczciwej pracy więc niech ten człowiek się nie kompromituje bo uczciwie jako radny nie chodził na sesje i miał w poważaniu czyt. w dupie swoich wyborców.

 10. A w Nowej Dębie jarmark Wielkanocny bez żadnej reklamy!? Koszty i frekwencja do kosza i zero zachęty dla wystawiających się rzemieślników! Pani Strojek myślami i jedną nogą już w Radzie Powiatu, można mieć graty jak to mówią……

  • Pogoda teraz w weekend zmienna, ale do końca tygodnia ma być ciepło i myślę, że będzie ruch przy domkach-straganach

  • O niemieckim proszku sprzedawanym obok koscioła to plakaty były. A o jarmarku nic…

  • kto chciał widzieć to wiedział juz dawno bylo info że jarmark ma sie odbyć. ja byłam

  • ty anonim zawsze wszystko wiesz lepiej od innych. Jak te stare babki co wiecznie siedzą w poczekalni przychodni zdrowia...

   I nigdy nie przepuścisz okazji aby się tym pochwalić. Lubisz się lansować, nie ?

  • A my tutaj o wielkanocnym….

 11. „Coś jest nie tak z mieszkańcami” . Nie wstyd wam za Pana Marka drodzy kandydaci na radnych z jego komitetu? Rozumiem ze sie z tymi słowami utożsamiacie . Skoro nikt za te słowa nie przeprosił. Myślicie ze ludzie tego nie pamiętają.? Wstyd!!!!

 12. Nie ilość bilbordów, nie ilość plakatów ani nie ilość obietnic wyborczych bez pokrycia tylko czyny decydują a tu niestety zarówno Zordon jak i Kosmita zamiast czynów mają porażki i chwalenie się nie swoim sukcesami.
  Jeden na starcie się ośmieszył bluzgajac mieszkańców drugi w swoich filmikach twierdził że wybudował bloki stojąc przy blokach dewelopera.
  Kandydaci kosmity wzięci z łapanki a Zordona ośmieszający się publikując programy które pokazują że nie mają pojęcia o mieście.
  Cieszę się że za tydzień ten bajzel się skończy i te bzdurne plakaty poznikają.

 13. Panie administratorze nie ładnie tak ludzi poniżać,typu Zordon czy Kosmita.
  A jak by tak np. ktoś napisał dziechciarz smolny to też pan opublikuje.
  Niech się pan zastanowi co pan publikuje na tym forum bo może to panu zaszkodzić.
  Nie mam zamiaru nikogo obrażać,ale zwrócić uwagę ,a jak kogoś obraziłem to przepraszam ale zanim pan coś opublikujesz to dobrze się pan zastanów co pan robi.Bo kiedyś może pan tego gorzko pożałować,i słono zapłacić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here