ZAPROSZNIE: AKTYWNY WYPOCZYNEK W LASACH PAŃSTWOWYCH

25

Miejski Klub Sportowy STAL Nowa Dęba, Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz Lasy Państwowe zapraszają na niedzielną wycieczkę rowerową, której finałem będzie rodzinne ognisko pod wiatami nad zalewem!

Chcemy zaprosić na to wydarzenie rodziny z dziećmi. Przewidzieliśmy wiele atrakcji w tym gry i zabawy z nagrodami. Na wszystkich uczestników wycieczki czekać będzie poczęstunek – zachęca Damian Diektiarenko, koordynator wydarzenia. – Trasa jest przygotowana tak, aby wszyscy bez względu na wiek mogli ją ukończyć. Czas przejazdu szacujemy na około 60 minut – dodaje.

Celem wydarzenia jest promocja Lasów Państwowych poprzez popularyzację ruchu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

17 lipca 2022 (niedziela)
ZBIÓRKA O GODZ. 13:30 POD DOMEM KULTURY

Trasa przejazdu: tereny Gminy Nowa Dęba

Zakończenie Wiaty nad Zalewem
KOSZT: BEZPŁATNE
KONTAKT TEL.: 698 645 548

PARTNER WYDARZENIA:

 

 

25 KOMENTARZE

 1. Miał być rząd 'dobrej zmiany', a jest 'dobrej rady'. Matołusz Kłamliwy poradził Polakom, by ocieplili swoje domy przed zimą

  Dla Was rząd ma miskę ryżu i zaciskanie zębów. Zbierajcie chrust, zaciskajcie zęby, ogrzejcie sobie domy na zimę

  • Ale czego Ty chcesz? Przecież to jest rząd dobrej zmiany, dobrej dla nich :) Czy jesteś w stanie przywołać przykład uczciwego polityka? Przecież to oksymoron, a wy przez X lat nadal nie wyciągacie wniosków i ze smakiem wsuwacie kiełbaskę wyborczą, a potem wielce zdziwieni, że politycy robią dobrze wyłącznie sobie, a nie obywatelom. Kiedy wy się obudzicie?

 2. to teraz proszę sobie wyobrazić co by było na ten moment jakby u władzy była dalej Po i ta banda rozkradająca Polskę razem z tym tuskiem na czele – lepiej nie mówić sri lanka razy 3 albo może i Polski by już nie było tylko kolonia niemiecka

  • I trzeba będzie pójść do roboty i odpracowywać te wszystkie pińćset plus

  • Ale zwolennicy Tuska jak dzieci w przedszkolu z otwartymi gebami sluchaja jego BAJEKKKKK

  • PO, PiS, SLD i cała reszta tego śmietnika ustaliła sobie układ w Magdalence i tylko oni trzymają władzę non stop. Czasem się zmieniają, ale inni ludzie nie mają do władzy dojścia. Od 30 lat wszystko po staremu. Licytacja, która z tych partii mniej ukradła nie ma zwyczajnie sensu, bo złodziej to złodziej, a każda z tych partyjek ma coś za uszami, ale wy zamiast je wszystkie kopnąć w cztery litery to ciągle wybieracie „mniejsze zło” no i tak ten cyrk nadal się kręci…Brawo. W mediach grają sobie w dobrego i złego policjanta. Przed tłuszczą udają zaciekłych wrogów, ale gdy kamery są wyłączane to idą sobie do restauracji sejmowej na winko :)

  • Od tego jest ta cała banda PO aby na nas harowała…

 3. A co na to nowodębskie ciała pedagogiczne z susłem na czele. Niech zabiorą głos, przcież są z Nowej Dęby jak niegdyś Suseł-starosta darł się na Wróbla -starostę podczas spotkania w szpitalu.

 4. Proszę redakcję o zajęcie się sprawą dzwonów kościoła na górce – proboszcz oszalał, nie da się spać. Ja byłem przed dzwonami, po co to komu, jak ktos chce to i pojdzie do kosciola. W innym przypadku bede puszczal o 6 Behemoth o takim samym natezeniu. Jak policja wlepi mi mandat to i niech parafi wlepi. Ludzie dajcie zyc!

  • Zapewniam Anonima, że odróżniam obie nacje. A zmianą w Ustawie o IPN, w rekordowo szybkim tempie (48 godzin z podpisem prezydenta), nie kierowali Rosjanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here