Zwycięstwo z Unią Nowa Sarzyna

1

Piłkarze Stali Nowa Dęba wrócili na zwycięski szlak. Nasi gracze okazali się lepsi od drużyny z Nowej Sarzyny, wygrywając 2-1. Plan na spotkanie był jasny; dominacja rywala od pierwszego gwizdka arbitra i pewne zdobycie trzech punktów. Jednak boiskowa rzeczywistość okazała się brutalna i do szatni, po golu przeciwników w 28 minucie, podopieczni Adama Frańczaka schodzili przegrywając 0-1. Druga odsłona spotkania pokazała charakter ze stali naszych piłkarzy. Bramki Kamila Serafina (50′) i Vadyma Sytnikova (73′) dały drużynie Stali Nowa Dęba zwycięstwo i cenne 3 punkty. Warto wspomnieć, że w meczu z Unią w seniorskiej drużynie Stali zadebiutował 16-letni Mateusz Kizior. Życzymy „kiziemu” kolejnych występów w seniorskiej kadrze oraz przede wszystkim asyst i goli.

Skład Stali to: Głód (B), Ciach, Ciździel, Styka, Tereszkiewicz, Sytnikov, Nowak, Serafin (C), Dudek, Stochmal, Mokrzycki

Ławka: Florys, Amjad, Kizior M. ,Furtak F. ,Kizior F.

Młodzicy Stali Nowa Dęba natomiast musieli przełknąć gorzki smak pierwszej porażki w sezonie. Podopieczni trenera Arkadiusza Tereszkiewicza przegrali swoje spotkanie z Orzełkami Brzozów 1-3.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here