Doradca premiera: Noszenie maseczek na dworze jest bezsensu xvideo

28
Obraz Jeyaratnam Caniceus z Pixabay

„Otwarcie salonów fryzjerskich jest dyskutowane w różny sposób. Wiele krajów nigdy ich nie zamknęło. Nie ma dobrych danych (pokazujących – przyp. red.), że ta decyzja była dobra” – przyznał w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prof. Miłosz Parczewski, specjalista chorób zakaźnych, członek Rady Medycznej przy premierze. Jak dodał, Rada nie dysponuje badaniami, które pokazywałyby, jak rozprzestrzenia się koronawirus w salonie fryzjerskim czy żłobku. „Jedyne badanie, które się pojawiło w ostatnim tygodniu i jest istotne epidemiologicznie to to, że na zewnątrz nie dochodzi do istotnej liczby zakażeń. Noszenie masek na dworze jest bez sensu” – ocenił.


Źródło: RMF FM

28 KOMENTARZE

 1. To wiadomo od dawna…puste chodniki i zero tłoku…po co to nosić na otwartej przestrzeni? Robią z ludzi durni.

 2. Zamknięcie fryzjerów czy salonów kosmetycznych było i jest totalnie bez sensu. W takich zakładach ludzie umawiają się na konkretną datę i godzinę i rzadko przyjdzie ktoś z ulicy. A nawet jeśli to w salonie nigdy nie ma tłoku jak w markecie czy kościele. Jest kilka stanowisk, kilku pracowników i zwyczajnie w danym czasie mogą obsłużyć minimalną ilość ludzi. Widzieliście kiedyś w tego typu zakładzie taką ilość ludzi jak na bazarze? Nierzadnicy są totalnymi debilami albo chcą celowo, by takie zakłady padały…

  • anonimku drogi, czy ktoś karze ci do nich chodzic? Jeśli masz wiedzę o nieprawidlowosciach to dlaczego nie zglosisz tego do służb tylko labidzisz w necie?

 3. Ludzie zamiast salonu będą sie strzyc po domach bez żadnych „reżimów sanitarnych” banda rządowych głąbów na pasku WEF.

 4. Wszystkie te decyzje od ponad roku są bez sensu, zamykanie lasów , cmentarzy siłownie itp, kagańce nóż w kieszeni się otwiera i ten nóż kogoś ugodzie!!Precz z pis+sld +ko+ psl + policja + sanepid + pseudodoradcy z pod znaku simona i horbana, obym dożył czasów kiedy to ścierwo dosięgnie sprawiedliwość! w sensie kryminał albo kula

  • A wiesz z czego to się wzięło?

   Chłop szedł na dwór do roboty, a Pan szedł na pole, by sprawdzić jak mu idzie.

   Morał? Lepiej chodzić na pole niż na dwór.

 5. Banda kretynow w rządzie, najlepiej pozamykać wszystko i dać 1000+ a za kilka lat polska będzie na dnie jak Wenezuela. Głosujmy dalej na PiS… Ani to prawo ani sprawiedliwość.

 6. Wiecie co najbardziej wykańcza naszych rodaków? Teleporada i brak dostępu do lekarza tych osób, które potrzebują pomocy. Ludzie zdani są na siebie!!! To jest najwieksza zakała, co dziwne bo przecież ponad 50,% medyków jest zaszczepiona. To czego się boja, może szczepionka nie działa?

  • Maseczki są skuteczne, tylko z założonym na głowę wiaderkiem, koniecznie ocynkowanym!

  • Trzeba być Debilem, by po tylu różnych opiniach oficjeli rządowych, na temat maseczek, wierzyć w ich skuteczność.

  • Sam jesteś debil , wróć się do podstawówki i douczlutaj dział biologii o oddychaniu człowieka i skutkach niedotlenienia . Może cis z tego pojmiesz , jeśli się dobrze zaprzesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here