iTV WISŁA: POWSTAJE NOWY PARKING PRZY SZPITALU POWIATOWYM xvideo

10

Gmina Nowa Dęba realizuje projekt związany z budową nowego parkingu przy Szpitalu Powiatowego. Przebudowa zostanie także jezdnia i pojawi się nowe oświetlenie. W efekcie powstaną odpowiednio oznakowane miejsca parkingowe dla korzystających z usług lecznicy i ich bliskich. Wartość inwestycji to ponad 120 tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia.


MATERIAŁ DZIĘKI UPRZEJMOŚCI ITV WISŁA

10 KOMENTARZE

  1. A w Kolbuszowej przy szpitalu również będzie nowy parking, park, nowe ogrodzenie i stacja ładowania samochodów elektrycznych, inwestycja za 2,5 mln zł. To się nazywa inwestycja!

    • a w ND jest 'anonim’ co to wszędzie wsadzi swój kinol i wie wszystko lepiej od innych, przez co jest najmądrzejszejszy od reszty… Tak jak moja sąsiadka co ma ksywę 'infonowadeba’

  2. Skoro taka feta przy wybudowaniu zwykłego parkingu (nawet propagandowy film nakręcili), to co by było gdyby stawiano naprawdę coś poważnego… A fontanna przy 1-go Maja dalej straszy… Ciekawe jak wielką kasę trzeba wyłożyć, żeby przywrócić ją do dawnej świetności….

    • Jak ja bym później te nogi domyła ? Może nawet jakich parchów bym się nabawiła i trzeba by siedzieć potem przed gabinetem skórnego… a ludzie zaraz by gadali że pewnie coś złapałam….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here