Matka żołnierza płacze w Sejmie. Twierdzi, że po przyjęciu preparatu został kaleką FILM

68

W miniony piątek rano w Sejmie odbył się Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych.  Podczas posiedzenia zespołu, głos zabrali rodzice 32-letniego żołnierza, który kilka dni po podaniu preparatu AstraZeneca, miał w ciężkim stanie trafić do szpitala. 

Mam syna w wojsku, który został zaszczepiony i bardzo to teraz odchorowuje, nie wiem jak to się skończy dla niego. W tej chwili jest po operacji. Miał niemal całkowicie usunięte jelito cienkie – mówi Bożena Bednarska, mama żołnierza.

Z relacji rodziców wynika, że żołnierz miał być zaszczepiony preparatem AstraZeneca. Do podania medykamentu miało dojść 22 kwietnia w jednostce wojskowej we Wrocławiu. Po kilku dniach miał trafić do szpitala, gdzie stwierdzono zakrzepicę płuc.

Zdawał egzaminy bez problemu, nigdy nie chorował, jest 12 lat w służbie – oznajmił ojciec młodego żołnierza.

„Wymusiliśmy na lekarzu zgłoszenie NOP”

Wymusiliśmy na lekarzu zgłoszenie niepożądanego odczynu poszczepiennego, lekarze nie wiązali tego, że to jest po szczepieniu – powiedziała Bożena Bednarska.

W tej sprawie miało zostać złożone zawiadomienie do prokuratury.

Więcej w materiale poniżej 

Źródło: tarnogorski.info

 

68 KOMENTARZE

  • Ściema powiadasz. A jednak lekarz ostatecznie wpisał że doszło do powikłań po szczepionce. Ten biedny żołnierz stracil jelito, dostał zakrzepicy ale ma szansę wygrać hulajnogę w loterii szczepionkowej.

  • Skoro zaatakował nasz kraj wirus na którego mało kto choruje, a większość przechodzi go katarem proponuję:
   1) zamknąć lasy
   2) przed przychodnią lekarską ustawić długi kij do pukania w parapet
   3) zamknąć stoki narciarskie
   4) zamknąć ludziom biznesy na cztery spusty
   5) wciskać na siłę szczepionki o nieznanych skutkach ubocznych. wszak lepiej dostać zapalenia nerek, zakrzepu lub innych tego typu chorób niż groźnego kataru.

 1. Szczepienie nie eliminuje ryzyka wszystkich chorób świata. One istniały i nadal istnieć będą. Zarówno w grupie osób które przyjęly szczepionkę jak i w tej, która jej nie przyjęła znajdują się osoby które zachorowały na zakrzepicę. Przeprowadzone badania nie potwierdziły powiązania zakrzepicy z podaniem szczepionki. Istnieją nawet dane pokazujące, ze w grupie osób niezaszczepionych (grupa kontrolna) ilość osób z chorobą zakrzepowo-zatorową jest wyższa. Ludzie zaufajcie tym, którzy nauce poświęcili całe swoje życie- nie pierwszemu lepszemu „Ryszardowi”, który czuje się specjalistą od wszystkiego – dla takiego to wszystko jest proste, nie trzeba badań naukowych, tezami strzela jak z karabinu „na wyczucie” twierdząc, ze mRNA wbudowuje się w ludzkie DNA etc etc…

  • Pani Sarna oczywiscie zaufam naukowcom co całe życie poświecili nauce i badaniom – pod jednym warunkiem niech wezmą odpowiedzialność że w razie powikłań biorą na siebie odpowiedzialność . na ten moment nikt nie jest odpowiedzialny producent , rzad , burmistrz , starosta , czy Ryszard -i niech napiszą że to jest w 100% bezpieczne a nie napisane jest w dzienniku ustaw ” tymczasowo dopuszczone jako experyment medyczny” wiec nie pisz takich wypocin bo ludzie łykają wszystko jak rybki

  • Powikłania poszczepienne są faktem. Dotyczy tej i innych szczepionek. Problem w tym, że szczepionka na kowida jest w fazie testowania. Osoby które się szczepią biorą udział w eksperymencie medycznym.

  • Jak można ufać w ciemno „ludziom, którzy poświęcili całe życie nauce”, którzy sprzedają się koncernom farmaceutycznym za grubą kasę, by reklamować ich produkty, które nie przeszły wszystkich etapów badań klinicznych? Nauka sama w sobie nie jest zła, ale w tej sytuacji należy zauważyć hierarchię w tym układzie. Koncern >>> lekarze. Koncern im płaci, więc wymaga od nich danego zachowania czy wypowiedzi, by maksymalnie zachwalić produkt i zarobić jak najwięcej na jego sprzedaży, ale jako prosty człowiek nie można tego w żaden sposób uczciwie zweryfikować i musisz liczyć na ich ewentualną szczerość mając z tyłu głowy, że to tylko biznes i chodzi o pieniądze.

  • Wczoraj. Na Tweeter widziałam artykuł, że sorry koledzy i koleżanki ale jednak się wbudowywuje znacznie częściej, niż sądziliśmy wcześniej. Tak że tego…

  • Ponieważ w Nowej Debie ludzie wahają się szczepionka jest fajna czy może mniej fajna, a 32 % nadstawiłao już dupę, a nie, ramię, to tak – to są lokalne wiadomości, interesują czytelników , nawet bardzo. Jak chcesz cenzury przejdź na pisowskie Echo Dnia, tam piszą jak słodko jest po szczepieniu.

  • Szczepienia mogą powodować autoimmulogiczne odpowiedzi organizmu. Wtedy dochodzi do powikłań np. zakrzepicy.

 2. Po ..j ten artykuł ? co to jest? jakaś sugestia autora? specjalista się znalazł , przestaje to czytać bo to nie pierwszy idiotyzm na tym portalu.

  • Co pisano? Piszesz o jakimś lekarzu którego nikt nie widział, a kiedy masz materiał autentyczny – prawdziwi ludzie na komisji sejmowej, nie umiesz się odnieść?

 3. Widze ze szczepienie wpływa na wzrost rozdrażnienia amatorów takich przygód, Ludzie, to tylko mama opowiada o synu, wam nic nie grozi, spijcie spokojnie i czekajcie na kolejne dawki. I nie złośćcie się że ktoś nie podziela waszej skłonności do ryzykownych zachowań.

 4. za niedługo usłyszymy w radio że ponoć szczekanie i wieczorne miałczenie pomaga po szczepieniu – połowa ludzi będzie szczekać i miałczeć bo tak przecież naukowcy powiedzieli którzy całe życie poświecili nauce

 5. Czyli wychodzi na to że redaktor tej strony wraz ze swoimi kolegami z rady są antyszczepionkowcami. Wszyscy o tym wiedzą. A dopiero pan Grzęda na sesji mówił że nie trzeba ludziom nic wmawiać, że każdy wie z radia i telewizji co ma robić. Więc po co ten artykuł pytam ? Weżcie sobie po witamince i dajcie ludziom prawo wyboru czy się mają szczepić czy nie. Wężcie się za robotę konkretną dla miasta bo wakacje się kończą a w naszym mieście nic się nie dzieje. Wszędzie coś organizują a u nas DŻUMA !!! Wstyd !!!

  • Przecież ani redaktor ani Grzęda nikogo nie namawiają. Nikt z nich nie wysuwa postulatu aby zakazać szczepień. Natomiast miłośnicy szczepionek z jakiś powodów chcieliby wszystkich zmusić do przyjęcia tej berbeluchy. Taka jest różnica między tzw. antyszczepionkowcami a wyznawcami świętgo kowida – kowidianinami.

 6. Dlaczego tak wiele osób nie chce słyszeć o nieporządanych odczynach poszczepiennych, które są faktem? Dlaczego nikt nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne szczepionek? Dlaczego media, rządy i naganiacze w białych kitlach tak usilnie wciskają ludziom produkt medyczny który jest w fazie badań klinicznych? Dlaczego niszczy się gospodarki i relacje międzyludzkie wirusem, którego śmiertelność jest taka sama jak wirusa grypy? Po co ten cały cyrk?

  • Zacznijmy może od tego, że to nie jest żadną !!! szczepionka , to jest zastrzyk i dokładnie nie wiadomo co zawiera, bo tego badać tego nasze państwo nie może .

 7. @sokzburaka Twoje rozumienie a raczej nierozumienie tematu sprawia, ze nie wiem od czego zacząć.
  Po pierwsze- kto bierze odpowiedzialność w takim razie za powikłania po przebyciu choroby COVID-19 ? Tutaj długoterminowych skutków również nie znasz a dopuszczasz zainfekowanie Twojego organizmu nie określoną sekwencją (częścią) aminokwasow jak w przypadku szczepionki a ich całą paletą. Może się z tym nie spotkałeś ale konsekwencji przebycia choroby jest całe mnóstwo- chociażby zespół Kawasakiego u dzieci szczególnie (poczytaj- jestem przekonany, ze nigdy o tym nie słyszałeś). Nie będę rozpisywał się na temat procesu badań (fazy i procedury) nad każdym lekiem ( w tym wspomniana szczepionka)- a on również nie jest Ci na pewno znany, jednak Twoja wypowiedz świadczy o nieumiejętnosci interpretowania informacji. „Łączenie czy też utożsamianie warunkowego dopuszczenia do obrotu produktu leczniczego z eksperymentem medycznym jest całkowicie bezpodstawne. Być może wynika ono z fragmentarycznego odczytania obowiązujących przepisów prawa albo nieprawidłowego rozumienia obu terminów” – dodaje Bartłomiej Chmielowiec. Dla lepszego zrozumienia załączam link, powodzenia! gov.pl/web/rpp/rpp-szczepienia-przeciwko-covid19-nie-sa-eksperymentem-medycznym

  • Podaję zatem informacje z mediów głównego nurtu: „Zakrzepica po szczepieniu przeciwko COVID-19 zdarza się niezwykle rzadko. Niemniej jednak wciąż przybywa krajów, które z uwagi na epizody zakrzepowo-zatorowe po szczepionkach wektorowych, rezygnują z podawania tych preparatów.” A teraz to z czego śmiejesz się najbardziej czy PRCOESU AUTOIMMULOGICZNEGO: „Kilka tygodni temu Komitet ds. Bezpieczeństwa EMA doszedł do wniosku, że w ulotce do szczepionki przeciw COVID-19 Janssen oraz preparacie AstraZeneca należy dodać ostrzeżenie o „nietypowych zakrzepach krwi spowodowanych małopłytkowością”. Wiadomo już, że nietypowe zakrzepy po szczepionce różnią się od klasycznej zakrzepicy. Ta wywołana wakcyną polega na procesie autoimmunologicznym. Różnice dotyczą zarówno lokalizacji, jak i mechanizmu powstawania.”

   1) https://portal.abczdrowie.pl/zakrzepica-po-szczepieniu-przeciwko-covid-19-po-ilu-dniach-moze-sie-pojawic-i-kiedy-udac-sie-do-lekarza

   2) https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,zakrzepica-przy-covid-19-i-po-szczepieniu–kardiolog-mowi–na-co-zwrocic-uwage,artykul,48025800.html

  • LUDZIE!!!! Cytuję: „Kilka tygodni temu Komitet ds. Bezpieczeństwa EMA doszedł do wniosku, że w ulotce do szczepionki przeciw COVID-19 Janssen oraz preparacie AstraZeneca należy dodać ostrzeżenie o „nietypowych zakrzepach krwi spowodowanych małopłytkowością”.
   Czyli szczepili ludzi mówiąc, że produkt jest w pełni bezpieczny i przebadany, ale po tym jak zaczęli go stosować to ludzie dostawali zakrzepów więc dopisali do ulotki, że jednym z efektów ubocznych jest zakrzepica. To czego dowiemy się o tych szczepieniach za dwa lata? Co wtedy dopiszą na ulotce jak już będziemy mieli to wstrzyknięte????

 8. Brak odpowiedzialności koncertów farmaceutycznych za produkty, które tworzą jest na tyle kuriozalną sytuacją, że człowiek automatycznie jest na nie. Zamiast ludzi wcześniej wysłać na badania, które określą czy w ogóle mogą to przyjąć, by ich niepotrzebnie nie narażać na utratę zdrowia czy życia wolą wyszczepić wszystkich w ciemno byle szybko kasa wpadła na konto. Największe oszustwo w dziejach świata.

  • 100 % racja. nikt nie odpowiada za powikłania po szczepieniu,ani koncerny-firmy faramceutyczne,rzad,i ministerstwo zdrowia z ich szamanami na czele,lekarze,nikt !!! bo chroni ich ustawa covidowa,ktora sobie uchwalili,zeby ich nie pociagnac do odpowiedzialnosci karnej w razie powikłan,itp. liczy sie kasa,miliardowe zyski.

 9. Gdy chodzi o zabicie dziecka w łonie matki to lewaki krzyczą „moje ciało mój wybór”.
  Gdy „atakuje” wirus o śmiertelności grypy, którego zakażenie większość przechodzi bezobjawowo, a większość osób z objawami wyleczy się miodem i cytryną to już moje ciało nie jest moim wyborem i chcą posłużyć się aparatem państwa aby mi na siłe wstrzykiwać SYFIONKĘ.

  • Anonim, gwarantuję Ci, że spora większość z tych 75 tysięcy zgonów to ofiary braku dostępu do służby zdrowia, które nie mogły z niej skorzystać z uwagi, że pewnym osobom ubzdurało się wszystko pozamykać i zablokować. Raki, zawały, ataki serca, plus niewykryte inne choroby.

 10. Onet.pl podaje, że częstość zakrzepicy = ok. 1–2 przypadki/100 tys. dawek szczepionki AstraZeneca.
  Liczmy zatem na korzyść zwolenników teorii bezpiecznych szczepionek, że zakrzepica zdarza się 1raz na 100 tys dawek. Jako, że szczepionka jest obecnie dwu dawkowa realne ryzyko wynosi 1raz na 50 tysięcy. A przecież na 2 dawkach cyrk się nie kończy bo teraz ma być 3 dawka „przypomniająca”, a więc mamy już ryzyko na poziomie 1 na 33 tysiące przypadków. Dodam, że po trzeciej dawce stwierdzą, że trzeba szczepić się co rok albo 2 razy w roku więc prawdopodbieństwo trafienia losu na loterii się zwiększa. Jeśli coś źle liczę, to proszę mnie poprawić.
  https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,zakrzepica-po-szczepieniu-czy-zgon-przez-covid-19–co-wystepuje-czesciej—wyjasniamy-,artykul,40079716.html

  • Niemożliwe :) Przecież skuteczność szypawki wynosi 95%, więc zachodzi pytanie po co drugie, trzecie, czwarte i kolejne dawki :) Czyżby koncerny się za mało obłowiły i chciały wycisnąć portfele do cna?

 11. To nie tak że mi nie szkoda chłopaka, ale co ten artykuł ma wspólnego z naszym miastem albo z okolicą? Myślałem że strona jest poświęcona naszemu miastu i okolic niż z innych województw.

  • W naszym mieście mieszkają ludzie którzy mają rozterki i dylematy covidowo- szczepionkowe, portal powinien pisać o tym co ich interesuje. Jednym z parametrów opisujących poziom zainteresowania jest liczba komentarzy.

 12. Pierd…lenie o Szopenie. Zacznijmy od tego że od w sumie zawsze służba zdrowia nie wstała z łóżka. Ludzie są poprostu chorzy, mają choroby o których nie wiedzą że mają bo taką służbę zdrowia mamy ,od zawsze niedoinwestowaną z wakatami w szpitalach. I tu sedno sprawy, SZCZEPIONKI DZIAŁAJĄ tylko jak się trafi kaleka naszej służby zdrowia to mogą być powikłania. Tyle w temacie spadam bo mszę muszę odprawić. Tadeo

  • To, że mieli wpisane tak w papierach nie znaczy, że tak było. Poza tym był niby podział nazgony niby zdrowych i zgony z mającymi choroby współistniejące…i liczba 75 tysięcy obejmuje te grupy łącznie.

 13. Redaktor nie ma czym się zająć bo wszystko cacy w TEj Wsi jest . Poziom tego Portalu taki jaka ilość włosów u Prezesa BEGG oraz Inicjatyw Zrealizowanych przez Przewodniczącego

 14. A mnie nie przeszkadza że po szczepieniu moja skóra ma błękitną poświatę w nocy. Te nanoboty, które zapewne mi wczepili razem z dawką, gdy wyczuły sieć 5G, od razu się z nią połączyły i zaczęły harcować pod skórą. Na początku było to trochę denerwujące, ale później stało sie to nawet przyjemne. Zwłaszcza w niektórych miejscach… Jedynie chip, który zarządzał tymi nanobotami, w pierwszym okresie często robił upgrade, i musiałam sie na chwilę wyłączyć, a w oczach jarzył się komunikat – restart systemu, proszę czekać… Ale juz się wszystko uspokoiło i wróciło do normy. Nie wiem tylko skąd znam raptem język rosyjski i esperanto, rozumiem fizykę relatywistyczną i doskonale widzę obłudę partii rządzącej….

 15. A może po operacji jelita dostał zakrzepicy ? Typowe powikłanie po operacjach chirurgicznych. Jelito ma się nijak to szczepionki, za mało informacji żeby wysnuwać teorie spiskowe.

 16. trudno, możliwość wystąpienia takich objawów poszczepiennych jest określana maksymalnie na 0,3% chociaż realnie jest na poziomie 0,15-0,20%, możliwośc zgonu wskutek choroby covid maksymalnie jest na poziomie 5,80-6% , realnie to jest 4,50-5,00%

 17. Anonim gadasz jak żyd, którego uratowano przed śmiercią i kazano mu iść w swoją stronę. A teraz on żąda że skoro go uratowano, to należy mu się opieka od wybawców. Tak i ty, i cała ta banda roszczeniowa. Nie dość że ci uratowano skórę w postaci szczepionki, to teraz żądasz gwarancji aby ona była idealnie dopasowana do twojego parszywego DNA by nie mieć powikłań i tym podobnych. Bo co ? Bo ci się należy ? Ty się ciesz ze żyjesz i ze będziesz dalej mógł zatruwać życie swoimi debilnymi tekstami wszystkim na tym forum

  • Nie wiem jak anonim, ale ja jako wolny człowiek chciałbym aby się ode mnie ODSZCZEPIONO. Chciałbym abyśmy żyli normalnie tak jak żyliśmy w czasie corocznych pandemii grypy: dzieci chodziły do szkół (bez kagańców), rodzice do pracy (bez kagańców) a w czasie wolnym można było iść na basen (bez kagańców i limitów) i robić masę innych rzeczy. Nie chcę by ktoś zbawiał mnie na siłę cudowną szczepionką za której skutki nikt nie bierze odpowiedzialnośći. Nie chce by wirusem o śmiertelności 0,02% zachorowań terroryzowano mnie i mój kraj. Chcę żyć normalnie. Tak jak żyłem zanim ta światowa rewolucja sanitarna się zaczęła.

 18. @sasin już tłumaczę, chociaż robię to ze smutkiem bo Twoje pytanie pokazuje jak zerową wiedzę masz w temacie. Otóż po pierwszej dawce poziom przeciwciał wzrasta, później krąży w organizmie i stopniowo spada, po podaniu drugiej dawki wzrost jest dużo szybszy a poziom przeciwciał maleje wolniej- sama odpowiedz następuje szybciej ze względu, ze organizm miał już kontakt z antygenem (zna go). Z tego tez powodu druga dawka daje pewność prawidłowego poziomu przeciwciał.

  • Podobno szczep wirusa nie został wyodrębniony, więc w jaki sposób organizm może sam wytworzyć na niego przeciwciała po szczepionce skoro zazwyczaj w szczepionce jest kod wirusa?

 19. Dramat, ty to dopiero masz zerową wiedzę, aż mi cię żal, czytam tak dla picu często te miedialne doniesienia i rewelacje typu „badania nad skutecznością tych preparatów”, ale tak dla śmiechu to czytam, bo w nie NIe wierzę, i czytam tam informacje typu, odpornosc po kilku miesiącach podawania czy to jednej dawki czy to 2 , drastycznie maleje, stąd konieczność przyjmowania kolejnych dawek co rok, druga sprawa ,jakieś wyssane z palca wersje delta, lambda kappa (porażka) , okazuje się że ów preparaty jeszcze mniej chronią przed nimi, wszystko jest w fazie testów nie zbadane interakcje, nie zbadana długość działania, skuteczność, preparaty te nie chronią przed zarażeniem się ani przed zarażaniem innych , masa skutków ubocznych, nowa technologia mrna testowana po raz pierwszy na ludziach, preparaty opracowane w niecały rok, warunkowo dopuszczone, nikt nie bierze odpowiedzialnośći za Nopy, masa zgonów niestety fakt przemilczany w mediach głównego ścieku. Lepiej weź Mieszkańca Anonima i idzcie walnąć jabola w lesie

 20. Mam nadzieję iż wirus w kolejnych odsłonach alfabetu greckiego zbierze ogromne żniwo zgonów dla nie szczepionkowych. Bać się jednej szczepionki, raz na sto lat występowania jakiekolwiek pandemii? A później chorować jak na zwykłą grypę z katarem, bez leżenia w szpitalu podpiętym pod respirator? A w naszym szpitalu respirator to rurki ze ściany podpięte pod butlę z tlenem medycznym. Przewał na 70 milionów to ..uj. Przewał na 2 miliardy dla reżimowej TVP to ..uj. A jak ze 20 lat temu gdy za szczepionkę na grypę trzeba było dać grubo ponad 100 zeta i stare babsztyle płaciły za Vaxigripa taką cenę i co roku się szczepiły, i do tej pory żyją. Żyją do tej pory i szacun. Firmy farmaceutyczne zagrabiły więcej kasy niż teraz na tych szczepionkach. No i co z tego? Twoja firma? Twoje pieniądze? NASZE WSPÓLNE ZDROWIE. 5 gwiazdek i 3 gwiazdki oraz jbeać KUKIZA P. za media.

  • Pandemia raz na 100 lat? Przecież tego wałka co z koronawirusem o śmiertelności 0,03% zakażonych próbowali już robić z ptasią i świńską grypą. Wówczas permier Ewa Kopacz zachowała się mądrze i nie dała sobie wcisnąć szczepionek. Szwecja nie poszła w koronopsychozę ponieważ rząd szwedzki do dzisiaj płaci odszkodowania ofiarom szczepionek na świńską grypę. Proszę pozczytać: https://www.dw.com/pl/szwecja-p%C5%82aci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-%C5%9Bwi%C5%84skiej-grypie/a-19257185

   Ponadto dzisiaj wiemy, że:
   1) Szczepionki nie chronią przed zachorowaniem
   2) Szczepionki nie chronią przed roznoszeniem koronawirusa
   3) Na kolejne szczepy bardziej i ciężej chorują zaszczepieni co pokazuje chociażby przykład Izraela.

  • To jest hit! Dzisiejsza „Rzeczpospolita” donosi: „Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Oksfordzkiego wskazuje, że ochrona przed zakażeniem wariantem Delta koronawirusa SARS-CoV-2 osób zaszczepionych szczepionkami Pfizer/BioNTech i AstraZeneca zmniejsza się po trzech miesiącach” https://www.rp.pl/Covid-19/210819445-Koronawirus-Czy-przed-Delta-w-pelni-zaszczepionych-slabnie-z-uplywem-czasu-Wyniki-badan.html

   BUHAHAHA. No to teraz trzeba zaktualizować paszporty kowidiańskie o kolejne dawki. Czekam na pierwszą wojnę kowidiańską polegającą na tym, że kowidanie po 3 i 4 dawce będą wyzywać, obrażać i zwalczać tych kowidian którzy przyjęli tylko dwie i mają już dość chorób poszczepionkowych. Kowidanie po 4 dawce będą wówczas nazywać kowidian 2-dawkowych foliarzami, płaskoziemcami i szurami.

  • Uj wam w duże, jaka pandemia? A tak poza tym to po co ludzie miesiąc w miesiąc płacą składki zdrowotne?

  • Srasz w gacie ze strachu.Jaka jedna szczepionka,już 3 się szykuje i o 4 mówią.Mój brat,zdrowy po szczepionce choruje,ma kłopoty z oddychaniem,leżał w szpitalu na podobno zapalenie płuc…żałuje że się szczepił.A covidowy paszport też pewnie masz świrze.Odnawiaj go co pół roku,co rok .Nie zapomnij o dawce.

  • Będą mieli stopnie covidiańskie, ci raz szczepieni będą szeregowcami, ci cztery razy to już kapitanowie, na pułkownika trzrba będzie mieć 8 szpryc.

 21. Zaszczepionych jest ponad 35 milionow, nie zaszczepionych razem z dziecmi to okolo 3 milionow, odliczajac dzieci to nie zaszczepionych durniow jest nie wielu i sa to kandydaci do respiratorow potem grabarzy

  • Ty tumanie, zaszczepionych w pełni jest ok 18,5 mln osób, i ta statystyka stoi już od ok 2 tygodni i nie rusza ,i bardzo dobrze, jeśli potrafisz myśleć( w co wątpię) nie zaszczepionych jest ponad połowa społeczeństwa, i bardzo dobrze! Precz z eksperymentem medycznym!!! Precz z pisowsko opozycyjnym zbrodniczym rządem!!!

  • I na tym koniec ośle, zauważ że po 2 dawkę już mało kto się zgłasza, ludzie się budzą tylko ty wyeksploatowałeś już szare komórki . współczuję ci, bez odzewu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here