MGOPS ZAPRASZA DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE KRWI

19
Pixaby

MIEJSKO- GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ 

W NOWEJ DĘBIE ORGANIZUJE AKCJĘ ZBIÓRKI KRWI

07 listopada 2022r. (poniedziałek) w godzinach

od 9.00 do 12.00

na placu przed budynkiem Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Dębie (ul. Reja 3) będzie stacjonował Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 18 lat do 65 lat (zdrowe) do udziału w akcji

Przyjdź, oddaj krew i uratuj życie

19 KOMENTARZE

 1. A jakiej grupy krwi potrzeba najbardziej? Pfizer? Astry? czy Johnsona? I czy można po 4 dawce oddać krew? Czy w szpitalu trzeba oddawać krew w maseczce? Czy zaszczepieni covidianie, którzy przeklinali niezaszczepionych foliarzy przyjmą od nich krew? Czy jednak będą woleli umrzeć ze strachu przed bezobjawowym katarem lub brakiem smaku i węchu połączonym z ciężką gorączką 36,7? Wiele pytań a żadnych odpowiedzi.

 2. Na wykopie jest artykuł o bieliku z Nowej Dęby. Artykuł w tyna z wczoraj. Rozumiem że jak wyborcza-rzeszów pisze o dębskim radnym, to nie ma przedruku, no ale tutaj UM i nasze Nadleśnictwo są zaangażowane, a sama historia ciekawa i z happy endem. Można by pisać coś więcej niż kolejne „dwóch funkcjonariuszy zatrzymało nastolatka z 2,04 grama mariuhuanen, czyli 36 działek dilerskich” xD

 3. ,,…Zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 18 lat do 65 lat (zdrowe) do udziału w akcji…..”

  ZDROWE?Co w takim razie krąży we krwi tych którzy się zaszczepili szczepionkami przeciw COVID?
  Można podawać krew takich osób po przyjęciu kilku dawek szczepionki w celu ratowania czyjegoś życia ?Cel szczytny, lecz czy nie jest to również jakaś forma podawania preparatu krążącego w organiźmie zaszczepionej osoby innej osobie?
  Zaznaczam,aby uprzedzić ujadanie dyżurnych kundelków strony infonowadeba.W przeszłości sam oddawałem krew lecz przebyte potem WZW nie pozwala mi czynić tego w dalszym ciągu,a szkoda.

  • ,,I po problemie
   6 listopada 2022 at 14:05
   po ciebie i tak śmieciarka przyjedzie XD”

   No i pierwszy kundelek zaczął ujadać.Co prawda z podkulonymi ogonem ale już szczeka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here