Prof. Majewska: Szczepienia na grypę zabijają seniorów

12
Fot: gov.pl

Rozpoczął się kolejny sezon zmasowanego medialnego i medycznego agitowania seniorów do przyjmowania bezwartościowych, lecz zabójczych i okaleczających szczepionek grypowych.  Dane zebrane w bazie VAERS jasno pokazują, że seniorzy są grupą wiekową, która jest najczęściej zabijana tymi szczepionkami.  W bazie tej zarejestrowano 1 352 zgonów po tych szczepieniach, co najpewniej wynosi poniżej 1% wszystkich prawdopodobnych zgonów po tych szczepieniach, bo ogromna większość NOPów u starszych osób nie jest zgłaszana.

O tym jak groźne są szczepionki grypowe najlepiej informują nas ulotki firmowe.  W załączniku taka ulotka dotycząca szczepionki  FLUAD® – kliknij, która została zatwierdzona  do iniekcji dla seniorów na rok 2017/1018.  Ona może być  sprzedawana w Polsce pod inną nazwą. (Producent:  Seqirus Inc. US Package Insert March 2017 Confidential Page 1 of 13.  Seqirus to największa firma produkująca szczepionki na świecie należąca do globalnej firmy Novartis).  Warto ją przeczytać, a szczególnie skupić się na powikłaniach i zgonach poszczepiennych.

W badaniu w okresie 6 mies. po szczepieniach Fluad lub Agriflu (szcz. porównawcza) średnio 5,1%  zaszczepionych osób doświadczyło ciężkich powikłań, co na 10 milionów zaszczepionych dałoby 510 000 ciężkich NOPów.  Na 7082 iniekcje szczepionek FLuad lub Agriflu w ciągu 21 dni po szczepieniach zmarły 98 osoby, czyli 1,38%. To znaczy na 10 milionów zaszczepionych  byłoby 138 378 zgonów!  W innym badaniu w ciągu 6 miesięcy 1% osób zmarło po szczepionce Fluad, a po Agriflu 1,5%, co na 10 milionów zaszczepionych wynosiłoby 100 000 lub 150 000, odpowiednio.  To szokujące liczby uprzednio zdrowych osób, które zostały zabite tymi szczepionkami. Bezpośrednie przyczyny zgonów poszczepiennych włączały m.in. zawały serca i niewydolność oddechową.

Ciężkie NOPY po tych szczepieniach włączają: trombocytopenię,(w niektórych przypadkach poziom   płytek we krwi spadł do wartości poniżej      5000 na mm3, a norma dla dorosłych to 140 tys. do 440 tys. na mm3), limfoadenopatię,  choroby układu immunologicznego,  reakcje alergiczne włącznie z szokiem anafilaktycznym,  obrzęki naczyniowe, choroby tkanek łącznych i układu mięśniowo-szkieletowego,  choroby układu nerwowego (encefalopatię, chorobę Guillaina-Barrégo,  drgawki, zapalenie nerwów,  neuralgie,  parestezje,  utratę przytomności), choroby skóry (wysypki, zaczerwienienia,   rumień wielopostaciowy, świąd, pokrzywkę),  zapalenie naczyń, uszkodzenie nerek i inne.

Warto też zwrócić uwagę na skład szczepionki Fluad.  Zawiera ona m.in. bardzo groźny adiuwant skwalen (MF59C.1 adiuvant MF59®), którego wstrzykniecie w szczepionce powoduje wytworzenie przeciwciał przeciw temu związkowi, a tym samym przeciw wszystkim komórkom ogranizmu. Skwalen jest pośrednim związkiem prekursorowym na szlaku syntezy cholesterolu, niezbędnego dla życia wszystkich komórek w naszym organizmie.  Żołnierze amerykańscy rozwinęli rozmaite choroby  autoimmunologiczne po szczepionkach ze skwalenem. Większość z nich, stosunkowo młodych jeszcze ludzi, jest dziś na wózkach inwalidzkich, jest ciężko okaleczonych, lub zmarła.  Szczepienny skwalen był też prawdopodobnie odpowiedzialny za ciężkie choroby neurologiczne (m.in. narkolepsję),  które zaatakowały tysiące ludzi w Europie po szczepionkach na „świńską grypę”,  podawanych w latach 2009-2010.

Dostałam już informacje z Polski o ciężkich powikłaniach u seniorów po tych szczepieniach. Ile osób umrze wkrótce po tych szczepieniach, albo zostanie trwałymi kalekami? – pewnie nigdy się nie dowiemy, bo w Polsce nie rejestruje się NOPów.  Te dane zostaną zamiecione pod dywan.  Ofiarami będą głównie naiwni seniorzy, którzy dali się namówić na te szczepienia,  oraz bezwolni rezydenci domów opieki.

https://www.naturalnews.com/053729_flu_vaccines_death_rates_elderly.html#

http://althealthworks.com/9054/105-seniors-died-after-getting-this-high-dose-flu-shot-yet-it-is-still-on-the-marketyelena/

http://truedemocracyparty.net/2014/09/pushing-poison-targeting-seniors-year-round-flu-shots-end-less-flu-shots-end-less-war-pictorial/

https://sharylattkisson.com/2015/07/28/govt-researchers-flu-shots-not-effective-in-elderly-after-all/

Zgony po szczepieniach grypowych, baza VAERS

 

Prof. Maria Dorota Majewska

 

 

12 KOMENTARZE

 1. Ta pani profesor, mimo posiadanego tytułu od dłuższego czasu nie może znaleźć zatrudnienia. Cytuje z mało wiarygodnych źródeł. Nie odnosi się do żadnych poważnych badań naukowych. Gdzie są potwierdzone związki szczepień i zgonów pacjentów? To jest tylko korelacja, nie przyczynowo-skutkowość. Starsi ludzie mają to do siebie, że umierają. Ile było zgonów w grupie kontrolnej, która szczepionki nie przyjęła? Szerzenie pseudonauki i straszenie ludzi – tyle ten artykuł wnosi.
  Naprawdę zawiodłem się, panie Naczelny.

  • Nie wyjaśni, bo to nie jest tak prosta sprawa jakby się wydawać mogło. Każdy oczekuje łatwych rozwiązań i prostych odpowiedzi. To błąd. Aby coś stwierdzić potrzeba przeprowadzić badania mające na celu potwierdzenie lub obalenie danej hipotezy. Przygotować grupy kontrolne będące papierkiem lakmusowym prowadzonych działań. Łatwo jest powiedzieć, że po 7000 tysiącach szczepień zmarło 98 osób i wysunąć wniosek. Ale w jakim wieku byli ci ludzie, na co się leczyli, ile osób spośród takiej samej grupy niezaszczepionych zmarło? A następnie po zakończeniu sezonu grypowego jaki był bilans? Życie ludzkie jest bezcenne, niemniej statystyka również jest bardzo istotna w takich rozważaniach. Sam tytuł profesorski i publikacje w wątpliwej jakości portalach nie wnoszą niczego. Temat należy dokładnie zbadać, a nie wysuwać jakieś hipotezy (nie twierdzę, że one są błędne, bo zwyczajnie ich nie sprawdzę) i podawać jako prawdę. Bo być może to tylko przypadkowy zbieg okoliczności i w innej grupie poddanej szczepieniu odsetek zgonów był minimalny. Należy spojrzeć na ogół, a nie tylko pojedyncze przypadki. Nie mam wykształcenia medycznego, ale uważam, że po coś te szczepienia są i gdyby nie przynosiły pożądanych efektów to nikt myślący samodzielnie by się na to nie nabrał.

 2. Po przeczytaniu komentarza Óczonego, zacząłem wierzyć że może jest jakaś szansa…
  Ilość dezinformacji jaka obecnie szerzy się w Internecie jest niewyobrażalna. Najgorsze jest to że młodzi nie są już w stanie odróżniać oszołomstwa od faktów.
  Osobiście znam wiele osób które zmarły lub nabawiły się trwałych wand serca z powodu powikłań pogrypowych a które na grypę się nie szczepiły. Nie znam natomiast nikogo, ani młodego ani starszego kto by zmarł z powodu zaszczepienia się.
  Podobnie jest ze szczepieniem dzieci przeciw chorobom których już praktycznie w Polsce nie ma. Te choroby wracają bo przestajemy się szczepić…
  Rzetelne dane, rzetelne statystyki robione prawidłowo – mając to można analizować i wyciągać wnioski. Wszystko inne to voodoo nauka.

 3. Mój ojciec był zdrowym 60-parolatkiem. Zaszczepił się na grypę w 2011 i 2012 namówiony przez lekarza. Zaczął chorować na RZS, a potem na gruźlicę. Umierał w męczarniach.
  Czytałam wywiad z naukowcem pracującym przy szczepionkach. Nie są badane, kontrolowane. Zawierają wirusy, bakterie i adiuwanty jak rtęć, skwalen i inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here