Starosta tarnobrzeski prosi: zaszczepmy się

32
Drugą dawkę szczepionki firmy Pfizer przyjął starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł. /Fot. Źródło, Powiat tarnobrzeski, tarnobrzeski.pl

Kilka dni temu starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł przyjął drugą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 firmy Pfizer i zaapelował do wszystkich, nie tylko mieszkających w powiecie tarnobrzeskim, by poszli w jego ślady.

Warto się szczepić – podkreśla Jerzy Sudoł. – Mamy wciąż okres zarazy i przed sobą widmo kolejnej fali pandemii. Bądźmy  odpowiedzialności za swoje zdrowie i za zdrowie innych, naszych najbliższych. Bardzo proszę wszystkich, którzy wciąż tego nie zrobili,  by się zaszczepili. Nie ulegajmy złudnym wrażeniom, że wszystko co najgorsze już minęło.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Ministerstwo Zdrowia do 8 lipca tego roku w Polsce na Covid-19 zachorowało 2,88 miliona osób, wyzdrowiało 2,65 miliona, zmarło ponad 75 tysięcy. Liczba wykonanych szczepień przekroczyła 31 milionów i zdaniem epidemiologów jest zbyt niska, by móc mówić o odporności populacyjnej.

32 KOMENTARZE

 1. Marny starosta nie bedzie mi mówił jak dbać o swoje zdrowie. Wystarczy ze ten chłop zajmuje sie nowodebskim szpitalem, a jak ten funkcjonuje to każdy wie.

 2. Czy Pan Starosta namawiając nas na szczepienia preparatem nie zbadanym nie testowanym weźmie pełną odpowiedzialność za skutki uboczne tegoż preparatu, czy Pan Starosta będzie wypłacał odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu lub życiu mieszkańców tegoż rejonu ??? Czy owe odszkodowania będzie refundował ze swojej kieszeni ??? Czy namawiając nas robi to prywatnie , czy jako Starosta ?

  • Delta kogo nazywasz idiotą? Przeczytaj sobie na stronie ministerstwa czy nawet w mainstreamowym ścieku, że preparat ten dopuszczony został warunkowo tzn. że cały czas jest badany, osoby które przyjmują ten preparat biorą udział w tym badaniu nie wiem jak to jeszcze uprościć. Co za czasy nastały że ludzi myślących samodzielnie i zadających pytania nazywa się idiotami? A to co podaje główny ściek to prawda i tylko prawda. Po co pan starosta robi takie rzeczy publiczne, kogo to obchodzi. Ludzie sami decydują za siebie i tyle w temacie. Propagandy już nam wystarczy panie adminie!!!!!!!!!

  • Do tych pytań dla Szanownego Pana Starosty można dołożyć następujące :
   Czy Pan Starosta reklamując produkt chemiczny firmy Pfizer otrzyma jakieś wynagrodzenie od tej firmy?
   Czy Redakcja może zadać te niewygodne pytania Panu Staroście?

 3. Selekcja naturalna musi być ! Mniej idiotów będzie na świecie, a i ksiądz więcej zarobi na pogrzebach… Same pozytywy….

 4. Każdy niech decyduje za siebie. Ktoś chce się szczepić? Droga wolna, każdego wybór. Ktoś nie chce tego zrobić? Jego decyzja. Dziwi mnie ta nagonka na niezaczepionych. Skoro ten „wirus” jest, aż tak groźny i ludzie się szczepią to powinni przecież czuć się bezpiecznie, więc zastanawiające jest to oburzenie na niezaszczepionych.

  Jedna dawka, dwie, potem trzy, a skończy się na szczepieniu co miesiąc, aż dojdzie do ekstremum, gdzie będzie trzeba szczepić się codziennie. LOL.

  Zachodzę w głowę o co chodzi w tym burdelu.

  • Do anonima – od kiedy to idiota jest oporny? Idiota chyba płynie z prądem nie sądzisz i rzadko ma swoje zdanie.

  • anonimie, niedrogi, zaszczepiłeś się? W takim razie dlaczego nosisz maskę w pomieszczeniach zamkniętych? Przecież nic nie „roznosisz”, więc czego się boisz? Propaganda za mocno wjechała? Rób co chcesz, ale od innych wara. Jeśli ja kazałbym ci zjeść dziesięć kilogramów szkła to byś to durniu zrobił? To jest dramat.

 5. 2024, może wtedy. Narazie ten preparat jest warunkowo dopuszczony i w fazie badań. Pan Sudoł może sie szczepić nawet co miesiąc jeśli czuje taką potrzebę.

 6. Kto odważniejszy;
  – ten, który świadomie się zaszczepił,
  – czy ten, który świadomie się nie zaszczepi?

 7. KONSTYTUCJA RP mówi wyraźnie – nie wolno nikogo zmuszać do brania udziału w eksperymentach medycznych. A to jest właśnie eksperyment medyczny. Szczepionką będzie można nazwać ten specyfik po dokonaniu wszystkich badań i po dopuszczeniu go do obrotu medycznego bezwarunkowo. Tak stanowi PRAWO i KONSTYTUCJA RP.
  Obejrzyjcie ten materiał : https://www.youtube.com/watch?v=qcZg_31VTWU&t=213s

 8. Widziałam Sudoła parę miesięcy temu w zimie na imprezie z okazji otwarcia sklepu. Zaznaczam, że w tamtym czasie był, że tak napiszę większy reżim sanitarny.
  Impreza była oczywiście bez dystansu i maseczek. Sudoł i inni balangowicze nie przejmowali się żadnym wiruskiem. Taka to „pandemia” dla baranów beee.

  • Przecież „starosta” dał ciała w tamtym roku przy rozpoczęciu roku szkolnego, gdzie bebzał 9 dystansie i maseczkach, a sam jej wtedy nie miał. Są zdjęcia.

 9. Mieszkanka… Anonim to taka hybryda qrwy z osłem. Trudny do zaebania i odporny na wiedzę… W tych swoich walonkach z których wyłazi słoma, przetrwa wszystko. Jak karaluch. Słowo -’idiota’ wobec niego, to wręcz nobilitacja tego osobnika w społeczeństwie. Niestety dla nas, podobnie jak Grzesiu Poloczek, on ma wyobrażenie że ma do spełnienia jakąś misję życiową, która trawi go od czwartej rano do późnego wieczora, nie pozwalając mu oderwać się od tego forum. Forum, na którym egzystuje pod kilkoma nick`ami, gdzie pisze te „komentarze” i odpisuje sam sobie jako niby ktoś inny…. Tego się już nie wyleczy. Po prostu cierpliwie trzeba czekać na zgon.

 10. Kiedyś zawsze magnateria światowa i rządzący tym światem panowie dziesiątkowali ludzkość wywołując wojny! Później tworzono nowy ład, gospodarka ruszała z kopyta i tak się kręciło od wieków! Niestety dla tych panów dzisiaj nie jest już tak prosto napuścić jednych na drugich i pozwolić im się wytłuc, więc wymyślono pandemię i przymusza się do oddania nas naszej ostatniej wolności, czyli dostępu do naszych ciał!!! Jeżeli po ponad roku jest cała masa ludzi, którzy tego nie dostrzegają, po prostu są głupcami! Przypominam, że cała wierchuszka mówi otwartym tekstem że ziemia jest przeludniona, ale ci sami głupcy wypierają to i nie widzą niczego poza własnym nosem! Raport klubu rzymskiego kiedyś przewidywał że w Polsce ma zostać 15 mln mieszkańców, a na całej ziemi złoty miliard, a niejaka Figueres z ONZ mówiła nawet o 500 mln!!! Dalej się ameby szczepionkowe kłóćcie i napuszczajcie jedni na drugich…..

 11. Precz z eksperymentem, precz każdymi szczepionkami , precz z idiotami propagującym to ścierwo, Łapy precz od naszych dzieci, dziadków braci i sióstr!! a cymbałom typu : mieszkaniec itp popierających tego typu masowo destrukcyjną narrację proponuję oddanie się tym eksperymentom!!, poczekamy zobaczymy!

  • Czekamy cierpliwie na zgon niezaszczepionych. Będzie luźniej na świecie, a na tym forum bardziej kulturalniej…

 12. Szczur do Szczura.
  Szczepiles się? – nie, odpowiada.
  Narazie testują na ludziach.

  Szczepcie się dalej czymś za co nikt nie bierze odpowiedzialności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here