„Stop segregacji sanitarnej” – Poseł Grzegorz Braun spotkał się z mieszkańcami

75

Na zaproszenie radnej Heleny Tłusty w Nowej Dębie gościł Poseł na Sejm RP Grzegorz Braun (Konfederacja), który wygłosił prelekcje pod hasłem „STOP SEGREGACJI SANITARNEJ”. Paradoksalnie początek spotkania rozpoczął się od egzekwowania sanitarnych regulacji…

Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w sali kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury, jednak w pewnym momencie pracownik placówki zakazał wstępu kolejnym przybyłym mieszkańcom argumentując to faktem, że przekroczono już limit osób na m2. W konsekwencji w holu domu kultury zaczęło gromadzić się kilkadziesiąt osób, które nie zamierzało się rozejść i oczekiwało na dalszy rozwój wypadków. Przytomnie zachowała się dyrekcja placówki, która widząc co się dzieje udostępniła mieszkańcom zdecydowanie większą sale lustrzaną co umożliwiło bezproblemowe przeprowadzenie prelekcji.

Poseł Grzegorz Braun kolejny raz wskazywał na bezprawność tak zwanych „obostrzeń” podkreślając, że termin ten jest terminem „literackim”, a nie prawnym. – Nie ma czegoś takie w polskim prawie jak obostrzenia – podkreślał parlamentarzysta. W Polsce obowiązuje hierarchia aktów prawnych, a najważniejszym z nich jest Konstytucja RP gwarantująca obywatelom prawa i wolności których nie można znosić rozporządzeniami czy komunikatami podawanymi na konferencjach prasowych.

Poseł podawał również przykłady nacisków w armii mające na celu zmuszenie żołnierzy do „udziału w eksperymencie medycznym” czyli szczepieniu. Zaznaczył, że wszyscy którzy dzisiaj biorą udział „w tym bezprawiu” poniosą w przyszłości konsekwencje.

W sposób krytyczny odniósł się do postawy hierarchów Kościoła Katolickiego, którzy posłusznie wykonują wszystkie „polecenia ministra choroby i nagłej śmierci”  (tak poseł Braun zwykł nazywać ministra zdrowia Adama Niedzielskiego). Wspominał, że w czasie prawdziwych pandemii księża udzielali spowiedzi, komunii świętej  i ostatniego namaszczenia , a dzisiaj godzą się na bezprawne ograniczanie ilości wiernych w świątyniach, oraz fakt że umierający w szpitalach nie mają dostępu do kapłanów.

Wzywał przybyłych do organizowania się w ramach partii Konfederacja, aby wspólnie walczyć o swoje prawa i wolności. Partia Konfederacja jest jedyną partią w polskim parlamencie która od samego początku sprzeciwia się polityce tzw. lockdownów, przymusowi szczepień, segregacji sanitarnej, jak również subskrypcji praw obywatelskich czyli  cyklicznego wykupywania swobód i wolności u koncernów farmaceutycznych poprzez przyjmowanie kolejnych dawek szczepionki.

 

75 KOMENTARZE

  • Według fanatyków kowidiańskich zdecydowana większość osób znajudjącyh się na tej sali powinna za chwilę umrzeć z powodu grypy zwanej dla niepoznaki i atmosfery grozy SARSEM. Oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca, ale fanatycy kowidiańscy w dalszym ciągu będą domagać się prześladowania swoich współobywateli tylko dlatego że nie chcieli przedłużać u Pfizera abonamentu na swoje prawa konstytucyjne. Kiedyś czytając o 2 wojnie światowej nie mogłem zrozumieć co działo się w umysłach ludzi że potrafili do tego dopuścić. Obserwując zamordystyczne dążenia kowidian i zapalczywość z jaką chcą niszczyć życie ludziom którzy nie podzielają ich zdania w kwestii grypy… tzn SARSU … zaczynam lepiej rozumieć historię.

  • Obie strony są fanatyczne :)

   Teza – antyteza – synteza.

   W tym burdelu chodzi o coś trzeciego czego nie wiemy :)

  • Tak jak Dane przy domofonach w blokach …. cyrk w Niemczech Wszędzie jest podpisane Nazwisko Imię . Pytam Tam Rodo nie Obowiązuje….

  • Jestem na zdjęciu i nie wstydzę się swoich poglądów. Jestem za wolnością. Jak powiedział Pan Tomasz Wolan na proteście 15 stycznia w Rzeszowie- Tresować można zwierzęta a segregować śmieci. Podpisuję się pod tym poglądem. Jestem dostępna na facebooku i zapraszam do oglądania swojej strony.

  • xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   Chłopie o czym ty gadasz? Jesteś w stanie wskazać chociaż jednego rozliczonego polityka na przestrzeni ostatnich trzech dekad? Takiego, który poszedł siedzieć. Wyroki w zawieszeniu się nie liczą :)

   Nie bądź śmieszny. Nigdy żaden polityk nie posadzi drugiego polityka.

  • @Tadeusz I Toruński 21 grudnia 2021 at 10:07
   Braun nie brał udziału w tej umowie, więc nadzieja jest.

  • @…my nie karamy was, wy nas…

   Niby nie wziął udziału w tej umowie, ale jeśli ktokolwiek liczy, że Konfederacja czy w ogóle jakakolwiek partia kogokolwiek rozliczy to jest w dużym błędzie. Wymienię tylko kilka przyczyn dlaczego to się nie stanie:
   1) Seryjny samobójca
   2) Stary układ czyli SLD, PO, PSL, PiS czyniłby akcje odwetowe typu wyciąganie lub wymyślanie brudów na polityka oraz jego rodzinę, który chciałby kogoś z układu posadzić.

   Jak myślisz który zaryzykuje? Żaden. Braun oraz jego formacja mogą mówić różne rzeczy, które trafiają na podatny grunt, bo ludzie chcą rozliczenia polityków, ale to są tylko słowa, puste słowa. Ładnie brzmią, ale Braun jest jedynie pionkiem w tej grze i nigdy nie będzie miał narzędzi, by kogokolwiek skazać. Taką mają umowę i tego będą się trzymać.

   Jeśli oni chcieliby kogoś skazać to ktoś skazałby ich kiedyś indziej. To, by było błędne koło, więc jeden drugiemu nic nie robi i każdy czuje się bezpieczny. To się nie zmieni.

  • @Tadeusz I Toruński
   Myślę że Braun zaryzykował, a na jak długo starczy mu sił, trudno powiedzieć. Nie popełniając błędów Leppera może dojść dalej.

  • Ale czym zaryzykował poza głupimi tekstami? Przecież on nie ma żadnych narzędzi, by kogokolwiek skazać :) Szczekać sobie może :) Ale jest to zwyczajnie głupie, bo jeśli będzie tak dalej ujadał to ktoś mu może przetrącić łapki, by był cicho i wtedy będzie problem.

   Błąd już popełnił. Powiedział, co by zrobił, gdyby miał ku temu środki, co automatycznie powoduje, że jest na cenzurowanym u różnych osób i jak będzie fikał to różnie może być. Należy działać z zaskoczenia, ale tak jak już zaznaczyłem, on nie ma ku temu żadnych narzędzi, a nawet, gdyby miał to i tak nic, by nie zrobił, a szczekaniem chce jedynie nabić sobie słupki poparcia, bo wie, że ludzie są źli na obecną sytuację i on po prostu chce zbić na tym kapitał polityczny i nic więcej. Kto się łapie na ten trolling z jego strony jest idiotą.

  • @Tadeusz I Toruński 21 grudnia 2021 at 21:37
   On nie mówi co by zrobił, on mówi co zrobi i robi wszystko aby cel ten osiągnąć. Starasz się rozliczyć Brauna z tego czego nie zrobił i już oceniłeś że nie zrobi, a dałeś mu narzędzia? Poseł Braun jest posłem, który za swoje „szczekanie” jest najbardziej karanym posłem. Niektórzy głosowali na niego bo „fikał” i „szczekał”, a jak przestanie „fikać” i „szczekać to straci wyborców. A na koniec; jak nazwałbyś człowieka, który uważa za idiotów ludzi mających inne zdanie od swojego?

  • Ja go nie rozliczam :) Stwierdziłem tylko prosty fakt, że nic nie zrobi, nie kiwnie nawet palcem. Krzyczy i szczeka, by nabić sobie słupki poparcia i nic więcej. W ostatnich trzech dekadach było wiele szczekaczek jego pokroju, ale tak jak zaznaczyłem wcześniej, nikt nie poszedł siedzieć i nikt nie zawisł :) Szczekaniem i podgryzaniem nogawek przyciągnie do siebie kilku pożytecznych idiotów, ale nic poza tym :)

   Oni nie są idiotami, bo mają inne zdanie. Oni są idiotami, gdyż wierzą w jego słowa odnośnie rozliczania kogokolwiek, rozumiesz? :)

 1. Skąd tylu słuchaczy ?Słuchać tego płaskoziemca to wstyd i żenada. Przyjaciel ruskich , co jest z nami Polakami że idziemy za takimi ludźmi , pewnie jakby Tymiński wrócił ze swoją partią X też znalazło by się grono jego zwolenników

  • Przyszło ci do głowy, że ludzie mają dość religii kowidiańskiej? Że mają już tego cyrku po dziurki w nosie? Przyszło ci do głowy, że do ludzi dociera że stali się ofiarą manipulacji ? Tylko Konfederacja mówi że ten cyrk należy zakończyć. Nie dziwi cie że w kwestii tego żeby brać naród za mordę pis jest gotowy współpracować nawet z komunistami od zandberga?

 2. DZIWIĘ SIĘ RADNEJ P. TŁUSTY ., ŻE DOPROWADZIŁA DO TAKIEGO NĘDZNEGO SPOTKANIA Z NIEPRZEWIDYWALNYM POSŁEM, KTÓRY SWYM ZACHOWANIEM W SEJMIE DOWODZI, ZE NIE ZASŁUGUJE NA MIANO POSŁA. WSTYD I ŻENADA. KOMBINUJE UZYSKANIE POPULARNOŚCI NA TRUMNACH OFIAR COWIDU W POLSCE I NA ŚWIECIE. JA OSOBIŚCIE O NIM POWIEM, ŻE TO WYRZUTEK SPOŁECZEŃSTWA I DZIĘKI BOGU. ŻE NIE ZOSTAŁ PREZYDENTEM RZESZOWA. A DZIWNE POSTĘPOWANIE P. TŁUSTY TO DLA MNIE ZAGADKA. MOŻE LICZY NA TO, ŻE KATECHETKI CZĘŚCIOWO SŁUŻEBNICY BOŻEJ ” ZARAZA” NIE DOSIĘGNIE ?

  • Pan Bóg dał wszystkim ludziom rozum i wolną wolę, szkoda że nie wszyscy z tego daru korzystają. Pani Tłusty podziękowania za organizację tego spotkania.

  • Powieliłem za „NOWODĘBIANIN 21 grudnia 2021 at 11:56 „. Panią Helenę przepraszam.

 3. 1. Nakręcanie inflacji i druk pustego pieniądza jest po to by wyeliminować gotówkę z obiegu.
  2. Wprowadzony zostanie cyfrowy pieniądz, który nie będzie przenosił „śmiercionośnego” koronawirusa.
  3. Cyfrowy pieniądz umożliwi pełną kontrolę nad obywatelem. Cyfrowy pieniądz „dla większej wygody” oraz „ze względów saniatrnych” będzie w formie podskórnego czipa. Niczego nie będziesz musiał dotykać, a więc zarazisz miej osób.
  4. Obywatel który będzie nieposłuszny np. nie będzie chciał się regularnie szprycować tym lub innym preparatem jaki w danym okresie zostanie wytworzony będzie odłączony od systemu. Nie kupi ani wody ani chleba.
  5. Wprowadzony zostanie system „kredytów społecznych”. Każdy obywatel będzie otrzymywał punkty dodatnie za wykonywanie poleceń rządu, oraz punkty ujemne za to że nie chciał się podporządkować jakiejś sprawie: np. negatywnie wypowiedział się o polityce ekonomicznej państwa.
  6. Osoby o niskiej punktacji będą izolowane od społeczeństwa jako osoby niebezpieczne lub niepoczytalne i odsyłane do obozów resocjalizacyjnych, szpitali psychiatrycznych i innych więzień.
  7. W dobie pełnej kontroli nie będzie możliwy żaden bunt społeczny. Za PRL mając gotówkę mogłeś kupić puszkę farby i napisać coś na murze. W dobie cyfrowego pieniądza, czipów z nadajnikiem, systemu monitoringu miejskiego i satelitarnego nie będzie to możliwe.
  8. „Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy” – Klasu Schwab, prezes Światowego Forum Ekonomicznego.

  • Nie mogli by lykac jak Pelikany zaby slow wybitnego Prawnika znawce Konstytucji objawienie Tlustej

  • Maski są dla kowidiotów. Noszą je na protestach w obronie stacji telewizyjnej która opowiada się za zamordyzmem i ograniczaniem wolnośći.

  • Nie ośmieszaj się trzpieniu, chcesz to noś nawet 3 na japie i załóż opaskę na oczy

  • @Profesor Tusk,

   Problem w tym, że niektórych z tych państwa wczoraj miałem w sklepie i mieli maski na twarzach, a na spotkaniu nie mieli :) Mocni jedynie na pokaz :) Gdzie konsekwencja?

  • Jutro bedziesz szczekał bo w tv powiedzą ze szczekanie zmniejsza prawdopodobnie powikłania po covid. A o maski sie nie martw .

 4. Ja zaprosilabym pana posla na oddzial terapi intensywnej..chcialabym zobaczyc ile czasu wytrzyma ubrany w skafander maske 3 pary rekawiczek bez picia jedzenia bez mozliwisci skorzystania z lazienki….My w oddzialach musimy wytrzymac 12 godzin …Wygodnie opowiadac bzdury..ze pandemia nie istnieje..Troche szacunku dla tych ktorzy pracuja od 2 lat ..w tych warunkach..

  • Za darmo nie pracujecie!!! Trochę szacunku dla pacjentów!!! Może pani wie skąd te 150 tys nadmiarowych zgonów? Może zacznijcie leczyć ludzi a nie trzymać się procedur, które doprowadzają ludzi do śmierci. Pierwsze co robicie to testy a ludzie czekając na cholerny wynik umierają, mam nadzieję że zostaniecie z tego rozliczeni każdy jeden zacny medyk!!!!!!!!!!!

  • Chcesz pracować w takich warunkach, to pracuj, uwierzyłaś w całą tą ściemę, powiedzieli ci że tak masz chodzić ubrana, rób ci ci każą, jak ci powiedzą żebyś wskoczyła w tym ubraniu do ognia bo to zdezynfekuje twój kombinezon to też byś skoczyła? ,podtrzymuję to, Że jest to rozdmuchana pandemia oparta na niewiarygodnych wynikach testów, niewiarygodnych statystykach, jednym wielkim fałszu i zakłamaniu!! Gówno robicie na tych oddziałach, nie ma żadnego leczenia, a respiratory to już prawie tamten świat.

 5. Odsnieżycie wszystkie chodniki do wigilii? Na bocznych drogach i w podworkach miedzy blokami do teraz snieg leży. A takie wielkie zmiany mialy być he he.Państwo radni i burmisrzu, zmieńcie firme skora ta nie daje rady.

  • No tak, typowy płotkarz albo plotkara, którzy wtrącają się do życia innych ludzi, wstyd.

 6. Za Panią Helenką to trudno nadążyć. Kandyduje z PiS na posłanke, z Marianem który kandydował na posła z lewicy jest w Advocem (dla przypomnienia to ten klub radnych o którym ostatnio ucichło, a mieli z Dęby drugi Hongkong zrobić) a teraz Konfederacja Korony Polskiej. Aż jestem ciekaw gdzie będzie na wiosne

 7. Mój punkt widzenia nt. cyrku covidowego:
  1. COVID istnieje i jest tak niebezpieczny jak każde zapalenie płuc czy grypa.
  2. „Szczepionki” są bardzo ryzykowne i nie działają.
  3. Większość zgonów to efekt zepsutej „służby zdrowia”.
  4. Pandemia jest zaaranżowana przez Chiny, wykonywana rękami WHO, polityków, mediów, finansjery, medyków i big pharmy, którzy są jednocześnie jej beneficjentami.
  5. Jedyną drogą wyjścia z cyrku jest powrót do normalności – traktowania covid jak każdej innej tego typu infekcji.

 8. Tłusta ucząc moje dziecko religii mówiła że brzydzi się polityką. Ot a tu masz skacze po różnych partiach jak żabka po trawce. Teraz nawet do tego oszołoma przylgnęła. Proponuję poszukać na YT nagrań zagorzałych anty szczepionkowców którzy leżąć pod tlenem bełkoczą że żałują że się nie zaszczepili.

  • A po co komu oglądanie kryzysowych aktorów? Na każdej stacji pokazują tego samego faceta, ale na każdej inaczej się nazywa i podawany jest inny wiek. Pobudka. Cyrk na kółkach.

 9. Wypowiadała się tutaj jakaś pielęgniarka co stęka że poci się w kombinezonie na tzw. oddziale covidowym. Kobieto! To dzięki takim ludziom jak ty trwa ta „pandemia”. Wielcy medycy za dodatki covidowe są w stanie jeszcze kilka lat brać udział w tej inscenizacji. Wielu dzięki „pandemi” spłaciło kredyty a inni budują domy. Jakby Niedzielski zabrał dodatki covidowe to by się „pandemia” skończyła z dnia na dzień. Przypomnę tylko historię gościa który wszedł z kamerą na oddział covidowy i pokazał puste sale, puste łóżka i hihrające się do siebie piguły. Za pokazanie prawdy zaczęła go ścigać prokuratura. Taka to „pandemia”.
  https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/czy-to-jest-oddzial-covid-a-gdzie-sa-ci-chorzy-co-pokazuje-film-ze-szpitala-w-toruniu,1054801.html

  • brawo !!! z covida robi sie juz religie,ktora bedzie trwac wiecznie,bo sa grupy ktore robia kokosy na tym procederze,eksperymencie na ludziach,dzieki szamanom.

 10. Wirus wybije najsłabszych , a preparaty szczepionkopodobne – najgłupszych….. Wybierajcie kim jestescie….. Ja, Niedzielski, Samiec Delta, powiem tak: Gdyby wybuchła prawdziwa pandemia to wyglądałoby to tak; szczepionki nie byłyby dostępne albo trudno dostępne dla zwykłych ludzi. Szczepiono by polityków, wojsko. Media udawałyby że nic takiego się nie dzieje i trzeba zachować spokój. Na ulicach zapanowałby chaos, wzrosłaby przestępczość, rząd byłby ewakuowany w bezpieczne przeznaczone dla VIP miejsca itd. A co mamy teraz? Bo za oknem toczy się normalne życie jak włączę telewizor to automatycznie przenoszę się do innej rzeczywistosci…. , powiem tak: …Wyobraź sobie szczepionkę tak bezpieczną, że musisz być przymuszany by ją wziąć… aby nie zakazić się wirusem tak śmiertelnym, że musisz wykonać test, by dowiedzieć się, czy go masz….. Ja, Niedzielski, Samiec Delta, powiem tak: Antyszczepionkowcy umierają w mediach a wyszczepieńcy w realu…… Wybierajcie gdzie wolicie… Ja, Niedzielski, samiec delta mam proste pytanie do wyszczepiencow: Nie niepokoi was fakt, ze zadna firma ubezpieczeniowa na swiecie nie chce ubezpieczyc od skutkow ubocznych smiercionek?? „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej”

  • Jestes pomylony zaszczepilem sie jeszcze w Lutym i zyje, a ty jak sie nie zaszczepiles tos najglupszy pod Sloncem

  • Od razu było wiadomo, że coś tu nie gra, gdy różni politycy będąc na „kwarantannie” normalnie łazili sobie po mieście lub tak jak m.in. maowiecki siedzieli sobie w restauracjach czy kinach bez maseczek :) Wiadomo, że to lipa, bo niemożliwym jest, by politycy mieliby, aż tak wywalone na swoje zdrowie i życie przy śmiertelnej zarazie :)

 11. BRAUN – PRECZ SEGREGACJI NA SZCZEPIENI I NIESZCZEPIENI. KURSKI NA SYLWESTRZE W ZAKOPANEM.- SZCZEPIENI NA LEWO NIESZCZEPIENI NA PRAWO . W JAKIM JA KRAJU ŻYJĘ ? KAŻDY ZBÓJ NA SWÓJ STRÓJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here