1 Amatorski Turniej Szachowy

16

15-02-2012

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z terenu miasta i gminy Nowa Dęba, amatorsko grających w szachy do udziału w 1 AmatorskimTurnieju Szachowym o \”ZŁOTĄ WIEŻĘ RATUSZA\”, który odbędzie się w dniu 18 lutego 2012 r. (sobota), początek od godz. 12:00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

Sędzią głównym turnieju będzie p. Marian Bysiewicz z Podkarpackiego Związku Szachowego, który przyjął zaproszenie od stowarzyszenia \”POGOŃ\” do przeprowadzenia zawodów.

Jednocześnie został utworzony przez tego arbitra specjalny serwis turnieju http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_632/ na którym będzie można zapoznać się na bieżąco z jego przebiegiem oraz wynikami.

Osoby, które chcą sprawdzić swoich sił we współzawodnictwie z innymi graczami szachowymi serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki gry w szachy w szczególności dzieci i młodzież, gdyż w czasie trwania zawodów będzie możliwość podpatrzenia zapewne niezwykłych akcji szachowych zawodników turnieju.

Zgłoszenia do udziału w turnieju proszę przesyłać za pośrednictwem e-mail na adres pogon-nd@wp.pl.

W zgłoszeniu proszę o podanie imienia, nazwiska oraz daty urodzenia zawodnika.

Dla najmłodszych zawodników przewidziane są drobne upominki.

TURNIEJ BEZ WPISOWEGO !!!

Zapraszamy do udziału w turnieju oraz kibicowania zawodnikom.

Pogoń Nowa Dęba

16 KOMENTARZE

 1. Aktualna lista startowa – wg stanu na dzień 15.02.2012 r.
  [url]http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_632/list_of_players.html[/url]

 2. Umiem ale jak już mam rozkładać figury na szachownicy to zdecydowanie wolę szachy ;)
  Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w tym turnieju…. może następnym razem :(

 3. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszonych zawodników [b]- obecnie 23 – [/b][u]odprawa techniczna nastąpi o godz. 12:30[/u] tak jak napisano w komunikacie, stąd też proszę, aby zawodnicy od godz. 12:00 do godz. 12:30 przychodzili do SOK-u i ostatecznie potwierdzali chęć uczestnictwa. Zawodnicy, którzy nie potwierdzą udziału do godz. 12:30 niestety nie wezmą udziału w zawodach, gdyż po odprawie technicznej rozpocznie się pierwsza runda.
  Dziękuję i gorąco wszystkich zapraszamy !!!

 4. W informacji powyżej napisano[quote] początek od godz. 12:00[/quote], czyli od tej godziny wszyscy zainteresowani zawodnicy mogą już przychodzić i potwierdzać udział tak, aby bezpośrednio po odprawie technicznej rozpocząć grę.
  Dziękuję i zapraszam !!!

 5. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników (tych najstarszych i najmłodszych), kibiców, trenerów :D i sympatyków SZACHÓW za wspólnie spędzone minuty w turnieju !!!! Zgodnie z obietnicą zapewne będzie kolejny turniej !!! DZIĘKUJEMY !!!

 6. Rysiu nie mialem przeciwnika bo ciebie nie bylo , ale czy ty naprawde umiesz grac w szachy? bo ci co grali to tak naprawde umieli tylko przesowac figury ale zadnego pomyslunku B)

 7. To należałoby ustalić podczas następnego turnieju bo od 7lat nie siedziałem przed szachownicą ;) Sam nie mam rankingu ale przed przerwą ludzie z 1.8-2k byli w moim zasięgu.

 8. Oj chyba tak ;)
  Kiedyś rzuciłem wyzwanie (rycząc przez okno) Anandowi ale się nie stawił ;)
  2 dni omg to jeszcze pamiętaliście w co gracie?? ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here