23. FINAŁ WOŚP W NOWEJ DĘBIE JUŻ ZA NAMI

25

Po raz trzeci sztab WOŚP  przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie zorganizował  Finał w naszym mieście. Zbiórka pieniężna pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów” przeprowadzona była przez 81 wolontariuszy na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Gminy Majdan Królewski, którzy od wczesnych godzin porannych zbierali datki do oznakowanych puszek. Koncert finałowy w Nowej Dębie odbył się  na placu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury. Na tarasie wystąpili kolejno: Zespół Pieśni i  Tańca ,,Dębianie”, wokalistki Paulina Kodyra, Angelika Macielak i Jadwiga Kulig, raper DOBRY  WUJEK z Tarnobrzega oraz zespół Mażoretek „Diament” z Chmielowa. Na scenie, na tle niezwykle oryginalnej scenografii zagrały zespoły: nowodębski MIND  oraz gwiazda wieczoru VENA VALLEY, które rozgrzały zziębniętych uczestników imprezy – licznie zgromadzona publiczność znakomicie się bawiła mimo wietrznej aury. Podczas Finału WOŚP za symboliczną cenę można było tradycyjnie pożywić się grochówką, kiełbaską, kawą i ciepła herbatą, jak również wziąć udział w loterii z licznymi fantami.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja akcesoriów, ufundowanych przez nowodębskie firmy i osoby prywatne. Całą imprezę zakończono „Światełkiem do nieba”, podczas którego  nad naszym miastem zabłysły kolorowe fajerwerki.

Po raz kolejny mieszkańcy  wykazali się szczodrością, nie szczędzili ,,grosza” na  pomoc drugiemu człowiekowi, będącemu w potrzebie – dziękujemy za gorące serca!

Po wstępnym podliczeniu wszystkich pieniędzy z puszek uzyskano kwotę: 18464,99 zł. + monety zagraniczne. Ostateczna kwota  nowodębskiego finału WOŚP będzie znana po ponownym przeliczeniu i otrzymaniu dokumentów potwierdzających.

SOK

—————–

studio helena reklama

25 KOMENTARZE

 1. Więcej byłoby kasy bez tego show, zreszta miernego. Gdyby policzyc ile wydały gminy, powiaty, Państwo na opłatę Strazy Miejskiej,Policji, Straży Pożarnej, obsługi, pracowników TV, pracowników domów kultury i innych, prądu, paliwa aut służbowych i wszystkich gadżetów to pewnie suma tych zebranych kwot podczas WOŚP była by niższa od wydanych! No ale to jest show Owsiaka!Trzeba mu pomóc zgarnąć trochę kasiory. Porażka!

 2. A spolecznik Markiewa kaski nie zbieral?W ostatnim czasie wszedzie go pelno i bardzo sie angazuje w lokalne sprawy.Ciekawe co nowego wymysli w najblizszym czasie.

  • Pocałujcie mnie wszyscy w dupę teraz ja wam nic nie pokaże i nie pomogę,rozmawiam z tymi którzy mnie lubią i nie zadają trudnych pytań

 3. Ależ macie piękny i równy plac …. pozazdrościć , a nie to co my drzewa i nierówne trawsko , a u was marmury i światłą nawet w chodnikach … wow

 4. Do Anonima !
  Ty jesteś jakiś dureń bez szkoły. Piszesz takie dronty i jeszcze tyle błędów robisz Baranie !!!! Idź lepiej zwal sobie konia to ci ulży, a nie będziesz pisał tych durnych komentarzy Baranie Skończony !!!!

 5. Józek masz rację, ale ja dodam, że ten Anonim to jakiś STARY PIERDZIOCH, który siedzi w domu Pierdzi w stołek i pisze te durnoty Stary Sknerus. A, że błędy robi to nic nie poradzisz jak edukację szkolną zakończył w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Wąsy mu urosły i wstyd mu było z dziećmi dziesięcioletnimi się edukować. Po szkole do wojska go nie wzięli, bo komisji lekarskiej nie przeszedł. A teraz ma wielce do powiedzenia. Lepiej niech się nie odzywa, bo jak on coś napisze to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Do wszystkich tylko pretensje ma Stary Pierdzioch, ale jemu już nic nie pomoże taki już jest – pusty jak bęben tureck !!!!!!!!!!

  • Po trzech to na dobe obskocze 6 babeczek a nastepne 6 bedzie czekalo w kolejce, bo jest powiedziane ze stary wyjmuje twardszego niz mlody wklada

 6. Anonim to człowiek bez szkoły i z takim się nie rozmawia.
  Widzicie,że w każdej sprawie się wypowiada. I tu macie rację, że musi on być STARYM SKNERUSEM, bo widać o której godzinie pisze te swoje wypociny. Na dodatek takie błędy robi i tam ktoś napisał, że on trzy klasy skończył. No przecież dziecko w trzeciej klasie takich byków nie robi jak ten Anonimowy DZIADEK…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here