3 edycja STAL CUP !

5

Już po raz trzeci organizujemy turniej Futsalu „Stal Cup\” . Impreza odbywa się cyklicznie co roku i z każdą edycją przyciąga coraz większą rzeszę kibiców . Z roku na rok gościmy coraz mocniejsze zespoły, co znacznie podnosi poziom sportowy oraz zwiększa rangę imprezy. Turniej odbędzie się dnia 15.01.2011r. na hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Nowej Dębie.

Wysłaliśmy zaproszenia do drużyn II -III ligowych między innymi :
Korona Kielce, Kszo Ostrowiec, Unia Nowa Sarzyna, Stal Mielec, Izolator Boguchwała, Stal Sanok, Górnik Łęczna, Stal Stalowa Wola, Resovia Rzeszów oraz oczywiście gospodarz Stal Nowa Dęba.
O tym które drużyny pojawią się na turnieju poinformujemy w najbliższym czasie.

Zmagania piłkarskie to jednak nie wszystko, podczas trwania całej imprezy przewidziano wiele atrakcji :

— Występ KRZYSZTOFA GOLONKI – Football Freestyler – półfinalista \”Mam Talent\” – już po raz drugi będziemy gościli aktualnego Vice Mistrza Europy w tej dyscyplinie.
— Występ DAMIANA GIELNICKIEGO Mistrz Świata w Footbagu ( zośka ) – uczestnik Mam Talent
— Konkursy dla dzieci i dorosłych z cennymi nagrodami
— Pokazy taneczne Akademii Tańca ART. DANCE z Nowej Dęby
— Występ grupy tanecznej FRAM z Tarnobrzega

Korzystając z okazji prosimy o wsparcie finansowe, gdyż bez pomocy sponsorów impreza nie odbyła by się. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż turniej będzie miał charakter non – profit, a organizatorzy nie będą czerpać z niego żadnych zysków. Wszelkie pozyskane środki przeznaczamy na opłacenie hali, ochronę, nagrody dla zawodników i publiczności oraz posiłki dla uczestników.

W zamian za wsparcie oferujemy reklamę poprzez czytanie sponsorów podczas imprezy, możliwość wywieszenia baneru, zostawienia ulotek w specjalnie wyznaczonym miejscu, reklamę na plakatach informacyjnych, reklamę na wszystkich nowodębskich portalach informacyjnych, a także reklamę w lokalnej prasie i TV ( echo dnia, nowiny, Miejska Telewizja Tarnobrzeg ) Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 645 548 lub na adres e-mail : mediatelnd@gmail.com
Z góry dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.

Poniżej prezentujemy krótki materiał filmowy z poprzedniej edycji STAL CUP 2010

Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek pomysły i sugestie które pozwoliłyby uatrakcyjnić imprezę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt meilowy, bądź też swoje propozycje prosimy umieszczać w komentarzach.

Klub Kibica

5 KOMENTARZE

  1. Ta impreza nie ma sensu na takiej hali !! jest zdecydowanie za mała! Nigdy nie przyjedzie do nas na imprezę żadna z drużyn pierwszoligowych ze względu na warunki .

  2. No i znowu najważniejsze wydarzenie roku w Nowej Dębie – piłka kopana….A rozpocznie sie chociaż mszą św? Bo to nie wypada inaczej rozpocząć takiej ważnej imprezy….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here