3 TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI ZA NAMI !

13

Pełna hala ludzi, oraz radosna i patriotyczna atmosfera. Tak w kilku słowach można streścić 3 TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI w piłce nożnej jaki został zorganizowany przez Stowarzyszenie POGOŃ Nowa Dęba.

Słoneczny piękny dzień przyciągnął na hale sportową Zespołu Szkół nr 1 mnóstwo ludzi. Każde przybyłe na turniej dziecko otrzymało biało-czerwone wiatraczki z godłem Polski. Ponadto dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, oraz konkurs wiedzy o społeczeństwie. W Turnieju wzięło udział około 80 zawodników skupionych w 8 zespołach: MEDIA TEL, WIN, PAAM BIKE, GARDA, TRANS KOŁODZIEJE, STREFA11, NOVA CLUB, PIZZERIA IRMA.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9:00. Oficjalne otwarcie nastąpiło o godzinie 11:00. Był to moment w którym wszystkie drużyny zaprezentowały się przed publicznością – 11 listopada to święto radosne. Cieszymy się z faktu, że nasza ojczyzna odzyskała niepodległość. Uważamy, że takie święta powinniśmy obchodzić właśnie w sposób radosny i stąd pomysł organizacji tego turnieju – mówił w imieniu organizatorów radny Marek Ostapko. Następnie wspólnie odśpiewano hymn narodowy.

RUNDA ELIMINACYJNA:
1. Trans Kołodzieje : Strefa11 0:6
2. Nova Club : Pizzeria Irma 1:0
3. Media Tel: WIN 1:0
4. Paam Bike: Garda
5. Trans Kołodzieje: Nova Club 0:2
6. Pizzeria Irma: Strefa11
7. Media Tel: Garda 3:0
8. Paam Bike: WIN 1:2
9. Nova Club: Strefa 11 2:1
10. Garda: WIN 3:0
11. Paam Bike: Media Tel 1:3
12. Trans – Pizzeria Irma 1:2

2 FAZA ROZGRYWEK – PÓŁFINAŁY
Media Tel: Strefa 11 1:1, po rzutach karnych: 5:6
Nova Club: Garda 3:1

3FAZA ROZGRYWEK – Mecz o III miejsce
Media Tel: Garda 3:1
FINAŁ
Strefa 11: Nova Club 3:1

Wśród osób przybyłych na Turniej był nasz olimpijczyk Grzegorz Sudoł, który razem z radną Janiną Luberą i radnym Markiem Ostapko dokonał dekoracji zwycięskich drużyn. Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za wspólne spędzenie ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w sportowej i rodzinnej atmosferze.

13 KOMENTARZE

  1. strefa wziela sobie 2 człowieczków z siarY którzy robili robote 100%-wą, nawet potem ich nie zmieniali, siedzieli sobie na ławeczce i patrzyli jak te pionki jadą sobie chłopaczków z bloków, ogólnie jak zwykle jednych wyrzucali bo A klasa B klasa, a te dwa trzpienie nie do ruszenia… ehh, poziom ogólnie na + ! Brawo Garda!

    • Czlowieku sprawdź sobie tych zawodników i co mają wspólnego z Siarką, a potem się wypowiadaj… obaj byli takimi samymi amatorami co reszta. Ktoś tu przegrywać nie umie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here