500 kg żywności dla Rodaków na Wschodzie

7

Zakończyła się zbiórka darów dla Polaków na Kresach. Już po raz czwarty dzięki Wam  – mieszkańcom gminy Nowa Dęba – potrzebujący Rodacy otrzymają wsparcie materialne oraz duchowe.

W tegorocznej akcji Wielkanocnej udało się nam zebrać ponad 500 kg darów. Miło nam zauważyć, że akcja kolejny raz świetnie wpisała się przedświąteczny okres. Wiele osób potwierdzało, że co roku wspiera naszą inicjatywę i w tym roku również wesprą Kresowian. Bardzo cieszy pozytywny odbiór mieszkańców naszego Miasta, którzy nie przechodzili obojętnie obok ustawionych koszyków. Dziękujemy szkole podstawowej im. Hrabiego Tarnowskiego w Tarnowskiej Woli za zbiórkę darów wśród dzieci tejże szkoły oraz zawodnikom i trenerom Gardy Nowa Dęba również za przekazane dary. Należy podkreślić, że obie organizację włączyły się do zbiórki bezinteresownie. – informują organizatorzy akcji.

Żywność została przewieziona transportem zapewnionym przez Gminę Nowa Dęba do Przemyśla.  W ciągu kilku następnych dni trafią na historyczne tereny II Rzeczpospolitej, gdzie zostaną wręczone potrzebującej wspólnocie Polskiej. Relacja z przekazania darów już niebawem na InfoNowaDeba.pl

7 KOMENTARZE

  • Głodne rodziny? Wskaż chociaż jedno nazwisko, MOPS się tą rodziną zaopiekuje. Ale myślę, że to bezmyślny hejt.

  • Taaa
   moze jeszce Ojkom i innym przez los pokrzywdzonym pijakom co sobie renty pozałatwiali za friko dajcie
   To jzu wole wysłac na Ukraine

 1. ci którzy za punkt honoru stawiają sobie pisanie na przystankach i w kiblach: „Wołyń pamiętamy!, katyń, pamiętamy,PW 1944!, cześć i chwała bohaterom, kocham mariole z czeciej be, HWDP straży miejskiej”

  • „Gdy wszystko gra
   Zawsze znajdzie się
   Burak, albo dwa
   Którzy mądrzą się.
   Najgorsze, że
   Burak mało wie,
   Ale będzie piał
   Bo on bystry jest.”

   Manifestacja KODu zaliczona?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here