60 LAT MKS STAL

12

28-05-2013

W roku 2013 mija 60 lat od dnia powstania Klubu Sportowego STAL w Nowej Dębie. Z tej okazji Zarząd MKS „STAL” organizuje szereg imprez i przedsięwzięć upamiętniających to wydarzenie. Zapraszamy sympatyków, zawodników byłych i obecnych, działaczy sportowych, trenerów i kibiców „Stali” do uczestnictwa w obchodach.

Zarząd Klubu wspólnie z Gminą Nowa Dęba przygotował kalendarz imprez, który przedstawia się następująco :

Piątek 31 maja

godzina 18:00 -Uroczysta Gala Sportu w Samorządowym Ośrodku Kultury

W programie prezentacja multimedialna „Tak hartowała się STAL”

Wręczenie pamiątkowych statuetek dla zasłużonych zawodników i działaczy.

Recital akustyczny Mateusza Ziółko – finalisty programu Mam Talent.

Występy grupy tanecznej akademii tańca Art. Dance.

Wystąpienia zaproszonych gości oraz wystawa fotograficzna.

Sobota 1 czerwca

Godzina 9:30 rozpoczęcie Mistrzostw Podkarpacia Młodzików Młodszych w Badmintonie – hala zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

Godzina 10:30 Olimpiada Lekkoatletyczna na stadionie SOSiR – „Bój o rzuconą rękawicę Burmistrza” pomiędzy reprezentacjami gmin Baranów Sandomierski, Bojanów, Grębów, Gorzyce, majdan Królewski, Nowa Dęba.

Godzina 11:00 zawody strzeleckie organizowane przez Koło Strzeleckie E-Tawerna z Nowej Dęby – Strzelnica przy stadionie SOSiR.

Godzina 12:30 Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych i Gimnazjum

Godzina 15:00 Dzień dziecka organizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury – gry i zabawy dla dzieci na stadionie SOSiR.

Godzina 18:00 Rozpoczęcie dyskoteki pod gwiazdami z Dj-em Dario.

Godzina 21:00 Koncert Mateusza Ziółko – Finalista Mam Talent.

Godzina 22:00 Ciąg dalszy dyskoteki z Dj. Dario.

Niedziela 2 czerwca Amatorska Gala Boksu

Godzina 11:00 oficjalne ważenie zawodników – kryta pływalnie w Nowej Dębie

Godzina 14:00 Towarzyski Mecz Bokserski Wisłok Rzeszów – Champion Nowy Dwór Mazowiecki – Hala Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie.


12 KOMENTARZE

  1. nie nie było ale także się dobrze bawi, jak reszta tych którzy są zasłużeni ale nie są zaproszeni – taki rym powstał se

  2. – Chcemy reaktywować boks w Nowej Dębie i ten mecz ma przypomnieć, że także i w naszej miejscowości ta dyscyplina sportu była bardzo popularna – powiedział podczas gali Wojciech Śmiech, wiceprezes Stali Nowa Dęba. Panie Wojciech jest pan tak samo abstrakcyjny jak pański RATUSZ

  3. [quote]abstrakcyjny jak pański RATUSZ[/quote]
    eee nie widzita ze Smiechu juz nie tancuje z ratusikami bo widzi ze interesu nie bedzie …. tera to mu Wójt spasowoł

  4. trza sie łuczyć od Smiecha Wojciecha … ten jak zrobi dla "wieśniaków" impre to nawet gułembie z nieba spadajo do stop….a kasom obdziela …. tyn to ma gesta…. slyszajeta ze podobno ma być jeszcze reaktywajszon bobsleje, skoki narciarskie i żużel…. bedo impry na cało wieś…..

  5. Wielkim fanem Wojtka nigdy nie byłem ale co chcecie od chłopaka, który pałą nikogo nie nagania do swojej firmy a chcąc coś zrobić w klubie czy w innych obszarach trzeba większej aktywności niż otaczająca nas przeciętność klawiaturowych krytyko-malkontentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here