"Innobella" w Pub `79

19

31/07/11r.Koncert zespołu \”Innobella\”- Pub `79 w Nowej Dębie, 29 lipca 2011 r.
Film: Jaca


19 KOMENTARZE

  1. Canonem 7D ( 6400 ISO – stąd ziarno, warunki oświetleniowe na nic innego nie pozwoliły ). Dźwięk z mikrofonu wewn. Było b. głośno, stąd zniekształcenia.

  2. Muzykanci ( bo muzykami was nazwać nie można )- wstawiając do netu takie "video" robicie sobie antyreklamę. Zresztą, na żywo dźwięk był równie drażniący. Podobno na początku był chaos, potem było niebo i ziemia, ale w waszej twórczości nie mogłem się doszukać ani ziemi , ani nieba , a co najciekawsze nawet piekła tam nie było :D

  3. Wy na górze akurat się znacie (-_-') Innobella dobrze było. Każdy kiedyś zaczynał bardzo dobrze wam idzie. Oby tak dalej. Tylko promocja wydarzenia oczywiście na standardowym nowodębskim poziomie (tj. "najwySZSZym").

  4. Dobry koncert na Militariadzie a po nim jeszcze lepszy ostatni w 79. Później fajowy dżemik. Szkoda że niektórych wyrąbistych momentów nie ma na nagraniu.

  5. Dobrze było, mi się podobało, tylko lokal za mały na takie granie, musiałby zostać wytłumiony akustycznie, a to się nie musi opłacać. Materiał video nigdy nie odda atmosfery w klubie, która była całkiem przyjemna.

  6. Ja pierdziele!!! Ludzie!! Znowu ujawnia się nowodębska mentalność… "grają jak umieją", "Muzykanci ( bo muzykami was nazwać nie można )" Znacie ich, że oceniacie? Akurat znam basistę i gdyby ktoś w mojej obecności nazwał go muzykantem to rozwaliłbym mu lep sztachetą… Koleś ma talent i charyzmę do grania a Wy nie dajecie mu szansy rozwoju w dębie! No nie mogę… naprawdę jak nigdy dotąd się nie wypowiadałem tak teraz ciśnienie mi skoczyło… A słuchajcie tego swojego techno w jakże pięknym klubie Indigo…

  7. AAAAAAAAAAAAAAA!!!! hehe!!!!! a ja mogę być muzykantem, gram bo lubię i wisi mi to co kto na ten temat myśli, poza tym Asdf nie ma co tłuc sztachetami gości do których nie dociera pewna wibracja, nie dociera i już. Cieszmy się bracia i siostry żeśmy zdrowi czasem słonko świeci i że możemy grać jak tylko umiemy :):):) pozdrówka dla wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych, smutnych i wesołych, wielkich gwiazd rocka, wirtuozów oraz garażowych grajków.

  8. W ogóle rzygać mi się chcę jak czytam komentarze ludzi co pewnie mają 0 pojęcia o muzyce a piszą że była lipa.I niektóre komentarze debile jak jesteście tacy twardzi co spróbujcie sobie zagrać na bębnach,basie czy gitarze! A co do Innobelli to mi się podobało na maxa. I wiem że mają pojęcie o tym co robią.A jak się nie podoba to won do Indigo na dyskotekę.Śmiało mogę powiedzieć że są oni muzykami a jak ktoś jest taki kozak to sami im powiedzcie że była lipa. Przynajmniej coś się w dębie dzieje w klubach a nie techno laski i pedały z włosami na żelu i z bluzą odidas i 5 paskami. Szacunek za ten koncert i za to że ktoś się pod ją zrobić taką imprezę.Każdy z nich jest muzykiem…peace!

  9. Stasiu Kolaska wy…….j buraku za dychę nie znasz się w ogóle :] Co zrobić jak zazdrość du…ę ściska że ktoś gra i coś chce przez to osiągnąć i wątpię że graję tylko dla siebie bo graję też dla ludzi :) I to jest piękne :)

  10. Jedyny pożytek z tego Piszczenia ?Ciekawe debilu jak byś to im powiedział w 4 oczy:] Ale nie bo sam byś się zesrał jak Kawka :] Frajer…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here