90 Grand Prix Victora w badmintonie w Mielcu

3

W Mielcu rozegrany został 90 Grand Prix Victora w badmintonie. Dobrze spisali się w nim reprezentanci z Nowej Dęby, amatorzy i weterani.

W grze pojedynczej w kategorii „Old Boys” pierwsze miejsce wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu trzecim uplasował się Jacek Tomasiewicz.

W grze podwójnej rozgrywanej w formule open na trzecim miejscu uplasował się debel: Tadeusz Szczur / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu czwartym: Rafał Lewandowski / Grzegorz Ordon. W kategorii „Runners Up” na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz, a na miejscach 7 – 8 uplasowali się: Rafał Lewandowski i Grzegorz Ordon.
W zawodach tych nie wystartował trener nowodębskich badmintonistów Adam Bunio, który w tym czasie prowadził reprezentację Podkarpacia na Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych w Kępnie.

DSC_0168

Na zdjęciu ekipa nowodębskich amatorów i weteranów stoją od lewej: Rafał Lewandowski i Grzegorz Ordon, klęczą od lewej: Tadeusz Szczur i Jacek Tomasiewicz.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

3 KOMENTARZE

    • moze dlatego ze tutaj widac jakies osiagniecia nie male zreszta jak ktos sie interesuje to powinien to wiedziec

  1. Ci dwaj panowie u góry mają miny jakby stawali przed sądem, głowa do góry, a tak nawiasem mówiąc jakby Ci z dołu dali po jednym dyplomie to i miny by się zmieniły,pozdrawiam gwardię badmintonową

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here