92 Turniej Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie w Mielcu

5

W Mielcu rozegrany został 92 Turniej Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie. Bardzo dobrze spisali się w nim nowodębscy weterani z Nowej Dęby, kontynuując znakomitą passę badmintonistów z Nowej Dęby na badmintonowych kortach Polski i województwa podkarpackiego.

W kategorii „Old boys” w grze pojedynczej pierwsze miejsce wywalczył Adam Bunio, drugie miejsce przypadło Jackowi Tomasiewiczowi, a na trzecim miejscu uplasował się Mieczysław Sitko. Tak więc całe podium dla weteranów z Nowej Dęby, którzy w tej kategorii dominują już od wielu lat na mieleckich kortach. W grze pojedynczej w kategorii „Runners up” drugie miejsce wywalczył Adam Bunio, a na miejscu czwartym uplasował się Jacek Tomasiewicz. W grze podwójnej rozgrywanej w formule open pierwsze miejsce wywalczył debel: Adam Bunio / Mieczysław Sitko, a na miejscu piątym uplasował się debel: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz. Na podkreślenie zasługuje fakt, że Adam Bunio – 55 – letni trener nowodębskich badmintonistów był po raz kolejny najstarszym uczestnikiem mieleckich zmagań, a w decydujących pojedynkach przyszło mu rywalizować z dużo młodszymi rywalami. Było to już 112 zwycięstwo i 166 podium Adama Bunio trenera badmintonistów z Nowej Dęby na mieleckich kortach w 10 – letniej historii trwania cyklu tych zmagań.

Rewelacyjna passa na badmintonowych kortach, badmintonistów z Nowej Dęby trwa nadal.

92 Turniej Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie w Mielcu

Na zdjęciu nowodębscy weterani stoją od lewej strony: Jacek Tomasiewicz, Mieczysław Sitko i Adam Bunio, klęczy Mateusz Piekarz.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here