Aborygen Jam

13

12.08.2012r.Nowodębska grupa Aborygen Crew działająca przy Stowarzyszeniu Wsparcie szykuje dla wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi i nie tylko nie lada wyzwanie.

Aborygen Jam to luźne zawody bmx’owo – deskorolkowe , którym będzie towarzyszyć muzyka didgeridoo, wprowadzająca wszystkich uczestników w ten niesamowity klimat. Zobaczymy wszystko to co najbardziej charakteryzuję plemię Aborygenów od malowania ciał po specyficzne stroje. Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody. Gwarantujemy dobrą zabawę niesamowite emocje i masę atrakcji. Całość dopełni after party z udziałem Nowodębskiego rapera Sebastiana \”Jesioła\” Jesiołowskiego. Dla zawodników przewidziany będzie poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla oraz napojów.

Impreza odbędzie się 15 sierpnia 2012 roku na skate- parku w Nowej Dębie przy ul. Kościuszki. Początek imprezy( zapisy) godz.13.30.Sponsorzy:
*Art papiernicze \”U Benka\”
*P.H.P Palen -Andrzej Kołodziej
*PAAM Bike Przemysław Maćkowiak
*Janusz Ziętek \”Kominex\”
*Hotel Szypowski
*Piekarnia Stefan Buś
*Dom weselny,restauracja \” Lucjana\”
*Dorota Buława kwiaciarnia \”Róża\”
*Dariusz Buława auto handel i pomoc drogowa
*Damian Tomczyk skład budowlany Tomar
*APS Glass
*Euro Office
*CYCLO CENTRUM
*Miasto i Gmina Nowa Dęba
*SOK Nowa Dęba
*Stowarzyszenie \”Wsparcie\”
*AveBmx
*SOSiR Nowa Dęba

Patroni medialni :
-Infonowadeba
-Radio Centrum
-Nadwisłą24.pl
-Tygodnik Nadwiślański

13 KOMENTARZE

  1. A na niedzielną sumę niema komu chodzić! Deprawują i degenerują polską młodzież, zamiast zawierzyć swą duszę bogu, sprowadzają amerykańskie i masońskie zwyczaje na ziemię Matki Boskiej Królowej Polski!

  2. Ordon obieca skocznie narciarską w Chmielowie. Weźmie kredyt, zbuduje a Chmielów się odłączy. Zostaniemy z długami Ordona i za krótkim peronem.

  3. Dlaczego dirt park stał się przystanią amatorów taniego wina, i jednocześnie przestał pełnić swoją funkcję.Co było głównym celem projektanta tego miejsca. Bo na chwile obecną to ten plac nie gości rowerzystów tylko daje schronienie amatorom taniego wina. To samo można powiedzieć o lasku pomiędzy basenem a przedszkolem i kortami. Dlaczego Straż Miejska nie patroluje tych obiektów sportowych o lasku nie wspomnę. Czy dzieci i młodzież korzystające z obiektów sportowych (orlik, basen, skatepark, dirtpark, korty) muszą na to wszystko patrzeć by w przyszłości sport kojarzył im się z alkoholem. Dlaczego Pan Dyrektor Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który w przeszłości był Komendantem Straży Miejskiej a teraz jest Przewodniczącym Komisji d/s przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii nie radzi sobie z jak ważnym dla młodego środowiska PROBLEMEM.

  4. Kolega wyżej ma racje. Przez jakis czas jezdzacy dbali o stan dirtparku jak mozna tak to nazwać.. od pocztaku skocznie były zle zaprojektowane a o wykonaniu nie mamy co gadać… Jak tu czerpac przyjemnosc z jazdy na czyms co psuje sie co jeden mniejszy deszczyk?? za 2 lata nic juz z tego nie bedzie, do tego grupy nawet dorosłych ludzi upijajacych sie tam i tworzacych nastrój speluny. Szczegolne pozdrowienia naleza sie tu prezesowi Sosiru

  5. ja myślę że oba parki ( dirt i skate) to zostały zrobione na odwal się, bo jedno i drugie to prowizora nic więcej, ktoś miał pomysł ale tylko pomysł a wykonanie na załączonym obrazku. kaskę ktoś wziął a wy się bujajcie z bublem. kto był taki mądry teraz to musztarda po obiedzie.

  6. moze dlatego ze tutaj nie maja dalszych mozliwosci rozwijania sie i wola wydac troche pieniedzy na paliwo pojechac do rzeszowa na skateplaze ( https://www.facebook.com/SkateplazaRzeszow ) gdzie tych mozliwosci maja duzo wiecej niz w debinie gdzie kiedys obiecano im powiekszenie skateparku ale niestety jak zawsze wyszla lipa.takze pozdrawiam i trzymam kciuki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here