Amatorski turniej siatkówki plażowej 2014 – relacja

1

Przy pięknej słonecznej pogodzie, w sobotę 23 sierpnia 2014 r., na basenie odkrytym odbył się Turniej siatkówki plażowej. Do turnieju zgłosiło się 8 dwuosobowych drużyn. Zespoły podzielone na dwie grupy rywalizowały do dwóch wygranych setów, do 15 punktów w secie.

Mecze sędziował trener KPS Nowa Dęba Mieczysław Szpunar. Turniej przygotował animator sportu SOSiR Wojciech Krzeszewski. Tradycyjnie już mecze stały na wysokim poziomie i często trzeci set musiał rozstrzygać o wyniku. Oprócz 6 drużyn z Nowej Dęby w turnieju wystąpiły pary z Tarnobrzega i Babicy.

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

SPONTAN -Tomasz Majka, Piotr Gładysz

BABICA – Paweł Marcinkowski, Sebastian Miciuda

SZALONE PROMILE – Łukasz Styka, Paweł Trela

MY TYLKO PO KIEŁBASĘ – Patrick Tomczyk, Grzegorz Janeczko

HAKUNA MATATA – Paweł Wdowiak, Norbert Nowak

LISTOPAD TEAM – Mateusz Klann, Paweł Szymański

DREWNO – Paweł Chwałek, Damian Mikoś

DREAM TEAM – Paweł Zasadni, Przemysław Leszkowicz,

W grupie A pierwsze miejsce zajęła para Patrick Tomczyk i Grzegorz Janeczko. Miejsce drugie zdobyli Paweł Chwałek i Damian Mikoś. W grupie B triumfowali Paweł Wdowiak i Norbert Nowak, miejsce drugie zajęli Mateusz Klann i Paweł Szymański.

W meczu o trzecie miejsce drużyna DREWNA pewnie pokonała LISTOPAD TEAM w setach 15:10, 15:12. W finałowym spotkaniu, stojącym na bardzo dobrym poziomie, HAKUNA MATATA pokonała 15:11 i 15:9, drużynę MY TYLKO PO KIEŁBASĘ. Na zakończenie zawodnicy otrzymali pamiątkowe pucharu i dyplomy ufundowane przez SOSiR.Dziękuję za udział zawodnikom, publiczności za kibicowanie, sędziom i pracownikom SOSiR za przygotowanie turnieju.

SOSiR

LINK DO GALERII ZDJĘĆ

1 KOMENTARZ

  1. Przy pięknej słonecznej pogodzie, w sobotę 23 sierpnia 2014 r., na basenie odkrytym odbył się Turniej siatkówki plażowej. Do turnieju zgłosiło się 8 dwuosobowych drużyn……tak minęło 3-y dni i w Nowej Dębie sezon się skończył…. Hura tu w tym miejscu wszystko się kończy szybciej niż gdzie indziej. Nasza Nowa Dęba, ukochana Dęba, piękne okolice ma, ma odkryty basen tyle że zamknięty przed czasem. tra la la la. Jeżeli ten wątek cię zainteresował drogi czytelniku zapraszam cię na :
    http://www.nowadeba.pl/po-godzinach/aktualnosci/art,2171,zakonczenie-sezonu-na-basenie-letnim.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here