Brąz „Jedynki” na Mistrzostwach Polski

8

BRĄZOWY MEDAL NASZYCH UCZNIÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE I FINAŁ OGÓLNOPOLSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH ROZSTAWNYCH ŁÓDŹ 2014

Dzień 15 czerwca 2014 r. na bardzo długo zapisze się na kartach historii naszej szkoły. Mamy ogromny powód do dumy, gdyż nasi sprinterzy uplasowali się na bardzo dobrym III MIEJSCU MISTRZOSTW POLSKI W BIEGACH ROZSTAWNYCH- INTERNATIONAL VENA SPORT FESTIWAL 2014, który odbył się w Łodzi. Na uwagę zasługuje fakt, iż były to pierwsze zawody o charakterze międzynarodowym, w których brali udział uczniowie ZS nr 1 w Nowej Dębie. Bardzo dziękujemy tegorocznym medalistom za chęć, wolę walki i poświęcenie. W biegu sztafetowym 4x100m mężczyzn szkołę reprezentowali: Adam Olucha kl. 2a, Mateusz Maćkowiak kl. 2a, Bartłomiej Rębisz kl. 1b, Kamil Rębisz kl. 1b. Opiekunem uczniów podczas dwudniowych zawodów był Robert Suska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZS1

———————————————————————————————-

8 KOMENTARZE

  1. Tak sobie myślę, czy w innych dziedzinach ( np. matematyka, chemia, polski etc.) ta jedynka ma jakieś sukcesy czy tylko w sporcie? Wszak to liceum ogólnokształcące jest i onegdaj z dużymi sukcesami, nawet na arenie międzynarodowej . Czyżby dzisiejsza młodzież głupsza była ? Niemożliwe raczej, więc o co chodzi.

    • Głupszy to Ty może jesteś, ale nie my. Nie ma to jak olewanie sukcesów szkoły na arenie Międzynarodowej. Ale może Ty pochwalisz się swoimi ogromnymi sukcesami naukowymi i sportowymi, co ?

  2. A 100% zdawalność matury to nie sukces ?
    Ja uważam że wielki biorąc pod uwagę sort dzisiejszych gimbazjalistów
    Wiem że to nie ta matura co za moich czasów ale jednak egzamin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here