Chodnik do cmentarza w Alfredówce

25

06.09.2012r.


Od kilku lat trwa, prowadzony przez naszą gminę, proces budowy chodnika od mostu na rzece Dęba w stronę cmentarza w Alfredówce przy drodze powiatowej. W tym roku prace były prowadzone na odcinku 520 m.

Chodnik posiada szerokość 1,5 m. Na zjazdach na posesje położona została kostka brukowa o grubości 8 cm, przy ścianie lasu wykonano odwodnienie w postaci rowu odparowującego. Wartość prac wyniosła 165 tys. zł.

Dodać należy, że w poprzednich latach sołectwo wspierało tę inwestycję środkami z funduszu sołeckiego. Zadanie to, realizowane przez gminę, jest rozliczane z powiatem w proporcjach 50%/50%. W tym roku prace o podobnej wartości powiat zrealizuje poprzez przebudowę chodnika przy ul. Kolejowej w Nowej Dębie.

UMiG

25 KOMENTARZE

 1. Jak cie czytam człowieku to mi cię żal. Brak zasad polskiej pisowni. Wpisy nie na temat. Obrażanie innych. Ciągłe jątrzenie. Czy masz jakiś problem ze swoją osobowością ? Słuchaj …. jeżeli tak nie wstydź się przyznać. My to zrozumiemy. Tu nie ma "debili" tu jest wielu inteligentnych i myślących ludzi. Nie bój się – piszę ci – bo to nie wstyd przyznać się do choroby. Wstyd jest w niej tkwić i udawać, że jest w porządku. Osobo "wesolo mi" my ci pomożemy. My jesteśmy tu po to, aby ci pokazać, że wiele rzeczy to tylko twoje urojenia, czyli w sumie choroba. Nie bój się – proszę cię o to – bo i "turkusie" zaczynają się o ciebie martwić. Z pozdrowieniami zwolennik Ratusików i redaktorów INFO.

 2. Chodnik i tak powstał dzięki Powiatowi. Ile trzeba było prosić żeby gmina dołożyła. Mieszkańcy Alfredówki dobrze to pamiętają.

 3. Do 2 i 5 a mozecie mnie przy tej pomocy pocalowac w kiszke stolcowa najlepiej wezykiem od gory do dolu a widzac jajka wiec i tam mnie cmoknac mozecie ale prosze delikatnie bo mam laskotki:|

 4. [quote]Od kilku lat trwa, prowadzony przez naszą gminę, proces budowy chodnika od mostu na rzece Dęba w stronę cmentarza w Alfredówce przy drodze powiatowej.[/quote]

  No tak, proces jak to proces musi trwać. Jestem wielce ciekawy w jaki sposób odniesie się do tego a zarazem co ta ks Isakowicz-Zaleski??? Chciałbym również wiedzieć co wie i czy zajmuję się dalej sprawą rzeźni wołowińskiej.

 5. Ludzie, weźcie już przestańcie z tymi spamującymi tekstami typu gościu nr 1 "Wesoło mi".
  Lubie czytać czyjeś opinie na temat artykułu ale takie jak powyższy wnoszą tylko trochę zepsutej krwi do obiegu i nic więcej.
  Koniec zawistnicy!

 6. (cholera mam nadzieję,że nie spamuję..)
  Chodzi mi wyłącznie o [quote]na rzece Dęba[/quote] To taka Rzeka płynie w Alf.?:|

 7. [quote]takie jak powyższy wnoszą tylko trochę zepsutej krwi do obiegu i nic więcej.[/quote]
  Ja tylko księdza na ołtarze chciałem wynieść, ale sam nie dam rady!

 8. do @2 Pouczasz naszego, portalowego wesołka a sam błędy popełniasz.W jątrzeniu zaś nasz wesołek bierze przykład z ratusikowych mistrzów.Jak na razie to przegrywa z owymi mistrzami.Jesteście od niego o niebo lepsi w jątrzeniu i intrygach.
  Pozdrawiam i obie strony

 9. T o nie jest jatrzenie WESOLKA, to jest wysmiewanie nieudolnego redaktora i UBLIZANIE ratuszowych P.Ordonowi,P FLISOWI ,P. MROCZEK ,.P SARAFINOWI i w odpowiedzi do # 2 dobrze im odpalil za robienie z niego wariata bo tak robili komunisci jezeli byl im ktos nie wygodny

 10. wielce kompetentny i dziennikarski radny ostapko zapomniał dopisać tu jakąś szpilę dla burmistrza: typu tarnowska wola ma chodnik a w mieście nie ma….

 11. Dlaczego nic w artykule nie ma na Burmistrza, przecież najlepiej jest pisać pierdoły i w nich ubliżać innym. Porażka Panie redaktorze ! Porażka!!!

 12. zabrakło w tym tekście oklasków dla burmistrz ordona jak to w pocie czoła niemalże od świtu do nocy "tymi rencami" prawie że osobobiście z poziomicą i łopatą w "rence" budował ten chodnik. że to wszystko jego zasługa, że w Dębie jest najlepiej na świecie, że lepiej być nie może, głosujcie na mnie Wiesława bo jestem światłem i życiem… Dlaczego tego nie ma? Coś się urzędniki nie spisoły.

 13. To dodam przepis na zupę z szczawiu= otóż – bierzesz garnek ,woda. i palnik
  i podpalasz – 'bulgoce'' w kotle ( I dodajesz posty internautów z obu przeciwstawnych obozów) Mieszasz,mieszasz ,zupa ''bulgoce'' i …
  i jak ma to smakować skoro się ''nie przegryzą''?? Weźcie się w garść i miast **** – punktować! Co jest nieprawdą – wykazać! Co jest nadużyciem -piętnować!.
  Pieski szczekają tych,ku*wa tamtych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here