,,Śniadanie Biznesowe”- KUBEK BIZNESU w Nowej Dębie

6

11 lutego w  Karczmie Jorgula  w Nowej Dębie Fundacja KUBEK BIZNESU z Mielca oraz Zespół Szkół nr 2 zorganizowali pierwsze w Nowej Dębie ,,Śniadanie Biznesowe”.  Tematem spotkania to: Sprzedaż i marketing – wskazówki, dzięki którym podniesiesz zyski w firmie.  Prezenterem tematu był pan  Andrzej Kozdęba. Uczestnikami spotkania byli: przedstawiciele firm, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji oświatowych, organizacji pozarządowych, uczniowie Zespołu Szkół nr 2 oraz przedstawiciel Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. W spotkaniu brał udział również wicestarosta powiatu tarnobrzeskiego – Krzysztof Pitra.

Formuła funkcjonowania KUBKA BIZNESU opiera się na cyklicznych, tematycznych spotkaniach, które w przyjaznej atmosferze, przy kubku kawy lub herbaty przeradzają się w warsztaty informacyjno – szkoleniowe. KUBEK BIZNESU – to miejsce uzupełniania wiedzy i wymiany doświadczeń dla osób prowadzących działalność gospodarczą i zarządzających firmami.

Powiat

 

6 KOMENTARZE

  1. kto daje pieniadze i komu to potrzeba chyba ze reklama tej pani w jasnych spodniach- niech kazdy załozy swój biznes i żyje z tego to bedzie widział jak smakuje a nie na garnuszku państwa w tedy można sie raklamowac i coś dyskutowac itp

    • chodzi o to aby osoby biorace udział to ci ktorzy prowadza jakies swoje biznesy a nie tylko ludzie o tym czytajacy a ta następne panie to jaki biznes prowadzą pytam co maja wspólnego z BIZNESEM chyba nic a moze sie mylę ja moge cos powiedziec bo haruje od rana do wieczora aby zwiazac koniec z koncem

  2. Widzicie kto tam był ,więcej fotek na nowadeba.pl ,pan Kołodziej itd ,ekipa wzajemnej adoracji -\”modro Ty moja \” ,kiedyś był modny \”gorący kubek \” aaa nie jakieś kubki ,plastry ,pomyśleć trzeba jak można do naszej strefy zaprosić kolejnego inwestora na pewno piciem kawki i pierdo………. nikt się dęba nie zainteresuje .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here