Cyganianki na dożynkach a Jarosławiu

10

29/08/11r/
Ponad 30-osobowa delegacja Powiatu Tarnobrzeskiego uczestniczyła w ostatnią niedzielę sierpnia w Jarosławiu w XXVIII Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej i XI Województwa Podkarpackiego.

W delegacji uczestniczyli:

– Zespół „Lasowiaczki” z gminy Baranów Sandomierski;

– Zespół „Jagoda” z Zabrnia w gminie Grębów;

– Zespół „Cyganianki” z Cygan Gmina Nowa Dęba

Po uroczystej sumie dożynkowej odprawionej przed jarosławską Kolegiatą, z udziałem ks. arcybiskupa Józefa Michalika – Metropolity przemyskiego – przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i bp. Wacława Depo biskupa diecezji zamojsko-lubaczowskiej nasze zespoły uczestniczyły w programie artystycznym na Rynku Jarosławskim. Delegacje z wieńcami uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Dopełnieniem dożynkowej atmosfery była piękna w tym dniu pogoda.

KB10 KOMENTARZE

  1. Jestem sobie C-anka, mam spódniczkę po kolanka. Czasem miewam jeszcze wyżej, żeby chłopcom było bliżej. Faj duli, Faj duli, FAJJJ!

  2. Chętnie wracam wspomnieniami do zeszłorocznych dożynek. To właśnie na dożynki [url=http://maxmedica.wrotapolski.pl/]ortopeda z Krakowa[/url] wyleczył moją ciężko chorą nogę… Na dożynkach skakałam więc jak młoda kózka;)

  3. Chętnie wracam wspomnieniami do zeszłorocznych dożynek. To właśnie na dożynki [url=http://maxmedica.wrotapolski.pl/]ortopeda z Krakowa[/url] wyleczył moją ciężko chorą nogę… Na dożynkach skakałam więc jak młoda kózka;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here