Czas na przełamanie ! STAL – TURBIA

1

19-10-2012

Już jutro na stadionie SOSiR w Nowej Dębie nasz zespół o godzinie 14:00 podejmie ostatnią w tabeli drużynę LZS Turbia.

Podopiecznym Daniela Młynarczyka ostatnio nie wiedzie się najelpiej. Stalowcy nie potrafią wygrać spotkania już od sześciu kolejek. Sporym jednak optymizmem może napawać ostatnie spotkanie wyjazdowe z Piastem Tuczempy gdzies nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, a zwycięstwo stracił w ostatniej minucie dolicznoego czasu gry. W dużo gorszej sytuacji znajdują się nasi jutrzejsi rywale, bowiem nie wygrali oni jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie, a nawet nie zdobyli ani jednego puntu. W żadnym wypadku jednak nie można lekceważyć rywala, który w ostatniej kolejce przegrał już tylko \”minimalnie\” 1 – 0 z ekipą z Pilzna. W jutrzejszym starciu z powodu nadmiaru żółtych kartek nie zobaczymy jutro na boisku Kamila Serafina oraz Wojtka Dudka.

Mamy nadzieję, że stalowcy staną na wysokości zadania i przed własną publicznościa powalczą o każdy centymetr boiska i jakże cenne 3 punkty. Zapraszamy wszystkich na spotkanie !

——-

W dniu wczorajszym tj. czwartek 18.10.2012 nasz zespół rozegrał sparingowe spotkanie z prowadzona przez ex-stalowca Marka Mrzygłóda drużyną Strzelec Dąbrowica. Mecz zakończył się zwycięstwem 4 – 0, a wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach. Spotkanie zostało rozegrane w Nowej Dębie przy sztucznym oświetleniu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here