Damian Diektiarenko ponownie wybrany prezesem Stali Nowa Dęba

18

Za nami walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Stali Nowa Dęba. Ponownie prezesem klubu wybrany został Damian Diektiarenko.

W skład nowego zarządu klubu weszło łącznie dziesięć osób. Wiceprezesami zostali Leszek Pabian i Aleksander Mokrzycki, skarbnikiem Andrzej Horodeński, sekretarzem Adam Bunio, poza tym w skład zarządu klubu weszło kolejnych pięć osób: w tym olimpijczyk, specjalista od chodu sportowego Grzegorz Sudoł oraz Tomasz Dziemianko, Bartłomiej Sikora, Rafał Bednarski i Tadeusz Rak.

Echo Dnia

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

18 KOMENTARZE

  • Dyrektor SOSiR-u pilnuje koryta przy którym jest uwiązany.Ale powolutku,urwie się mu to koryto,nie wie nawet jak prędko.

  • Kto się bawi stroną SOSiR ??? Nic tam nie działa ??? Niczego tam nie ma ??? Hallo ??? Any body here ?

 1. Dyrektorowi sosir chyba brak pomysłów bo ludzie co mają dobre pomysły nie startowali na to stanowisko bo każdy wiedział ze jest przegrany i nie zostawili na tacy swoich pomysłów

  • Oczywiscie,konkurs ustawiony byl pod bylego/obecnego dyrektor.Jeden punkt wystarczyl tj.warunek,co najmniej 5-cio letnie doswiadczenie na podobnym stanowisku.I ja quzwa oddalem glos na W.Ordon,tfu.

 2. jak to mówią jaki pan taki kram co się tyczY basenu byłem już któryś raz i więcej nie przyjdę takiego sytuacji na podlodze w szatni dokładnie na podlodze nie ma nigdzie jak pana nie stać na osobę dbając o czystość to niech pan sobie kupi mopa i do pracy

  • Co do czystości , to miejsce prosi się o zamknięcie przez wyższe instytucje niż Sanepid, ponieważ urzędnicy z tej formacji sprawdzają tylko wodę (i za każdym razem umawiają się na kontrolę ). Ja przestałam chodzić na nowodębski basen bo każda wizyta kończy się wizytą u lekarza. Za dużo zdrowia i pieniędzy kosztuje mnie ta miejska łaźnia .

 3. Zgadzam się tylko szczurow brakuje na tym basenie w szatni dyrektor powinien pojechać do kolbuszowej na praktyki tam sie da lokalnydbać o czystość z malym dzieckiem jak sie pojedzie to nie trzeba uciekać po 10minutach z powodu wychlodzenia itd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here