Dobra passa młodych badmintonistów!

3

21-01-2013

Trwa doskonała passa młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba. Tym razem znakomicie spisali się oni na Krajowym Turnieju Młodzików Młodszych w badmintonie, który rozegrany został w Łodzi. Trzy razy stanęli oni na najwyższym stopniu podium dla zwycięzców.

Najlepszą zawodniczką łódzkich zmagań została utalentowana Natalia Róg, która najpierw wspólnie z Idą Wiśniewską (Żyrardów) wygrały grę podwójną dziewcząt, pokonując w finale parę numer jeden w Polsce w tej kategorii wiekowej Agnieszkę Forytę / Hannę Szymańską (STB Energia Lubliniec) 2:1 (21:16;19:21;21:18), a następnie w doskonałym stylu wygrała grę pojedynczą dziewcząt, pokonując w finale zawodniczkę rozstawioną w tych zawodach z numerem jeden Hannę Szymańską (STB Energia Lubliniec) 2:0 (21:16;22:20).

W grze mieszanej trimufował mixt Stali Nowa Dęba Rafał Lejko / Beata Mycek. W singlu chłopców Rafał Lejko uplasował się na miejscu siódmym.

W chwili obecnej cała trójka nowodębskich młodych badmintonistów, to ścisła krajowa czołówka w tej kategorii wiekowej w Polsce.

MKS

3 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dzieciaki , oby tak dalej i nie zrażać się komentarzami zazdrosnych rówieśników którzy siedzą przed monitorami , obrastając w tłuszcz , a pożytek będzie z nich tylko taki że klikając pilota oglądać będą reklamy , wykupować tanie żarcie w biedronce a w przyszłości staną się wiernymi pacjentami kardiologów , więc i szpital coś na nich zarobi …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here