Dodatkowe pieniądze na organizacje staży

17


Pieniądze pochodzą z rezerwy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Środki przekazano z myślą o osobach pozostających bez pracy, mających nie więcej niż 25 lat. Łącznie na Podkarpacie trafiło prawie 7,4 miliona zł. Wsparcie otrzymało 17 Powiatowych Urzędów Pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu otrzymał 633 tysiące 700 złotych. Pieniądze pozwolą na organizację staży dla 100 osób, których wnioski wpłynęły po terminie realizacji poprzedniego naboru na staże. Osoby zainteresowane złożeniem wniosków na staże powinny na bieżąco śledzić stronę Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu. Kolejny nabór wniosków na staże w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu przeprowadzi w kwietniu. Zaplanowano organizację kolejnych 100 staży.

PT

 

ban-www-MM beggwspolnoty

17 KOMENTARZE

 1. A załóżcie sobie firmę a nie pyskować i narzekać na tym portalu.
  Że nie ma pracy , że mało płacą , że to zawsze wina kogoś innego a nie mnie samego / tut. burmistrz jest dobrym celem co wykorzystuję jego oponęci i nie bronie obecnego burmistrza bo jaki by nie był zawsze będzie BE. Jeszcze raz , założyć własną firmę bo dziś jest łatwiej o pieniądze na początek , są różnego rodzaju dotacje / jak ja zaczynałem tego nie było / a nie narzekać i czekać aż manna sama spadnie z nieba. Wyrwać się z tego Dębskiego żądaniowego grajdoła i zaryzykować , a nóż się uda czego wszystkim życzę / acha nr rej mam rkl … jakby co . no to teraz można sobie używać anonimowo ….

  • A cham jestem nad chamy , ale tylko taki sposób bycia robi porządek w mej firmie. Inaczej ci wiosko-miastowi by wszystko wynieśli. A jeśli chodzi o wozy , czy pod czy nad i tak zamykam już niedługo firmę bo mam kasy tyle że teraz muszę zdążyć ja wydać … tak że motłochowi bedzie sie wydawało żem chyba „pod” będą dziatki miały radości że ho ho … niestety nie zobaczę tego sącząc drinka na Karaibach

 2. Masz gościu 100 % racji , też zatrudniam ludzi z tego grajdoła. Fakt niesamowicie żądaniowi i leserzy. Patrzą tylko żeby coś ukraść , ale mam na nich sposób , a komentarze tych dwóch poniżej tylko tego dowodzą , anonimowi nieudacznicy z wielkiej płyty co czekają na „ochłapy” za swa marna pracę. Niestety dla nich mogą tylko tutaj sobie poużywać bo w robocie siedzą ze spuszczonymi głowami …

  • To są nawyki po „Dezamecie”, nic nie robili udawali że są wyższą grupa społeczną z wysokim socjalem,już nie muszą chodzić miedzą i mieszkają w wielkiej płycie.
   Nagle poczuli powiew głośnej „S” liczyli na wielkie zmiany. Lecz wszystko się odmieniło i trzeba żyć na własny rachunek,operatywni i zdolni wykorzystali tą historyczną szansę a większość życiowych nieudaczników i monterów żelazek oraz fachowców z ZW-2 potrafi tylko narzekać i wymagać od gminy co to się im nie należy. Pokolenie bez inicjatywy zagubionych leśnych ludków.
   Dla nich dewiza życiowa to „Komuno wróć.”

  • Werte,zawiść Cię zżera,ot i wszystko.W Dezamecie pracowali fachowcy.Prawdziwi FACHOWCY z o obowiązkiem nakazu pracy z wielu, przemysłowych stron naszego kraju.Oni tworzyli podwaliny i uczyli rzetelnej pracy.To była elita fachowców,przedwojennych majstrów,mistrzów w swoim zawodzie.Tak kadra inżynierska jak i majstrowie czy robotnicy-fachowcy.Zniszczył to wszystko wszelkiej maści chłopo-robotnik z okolicznych wiosek na wschód i południe od Dęby.Chłopek, który przychodził do pracy odpocząć w myśl zasady „czy się stoi ,czy się leży” a po prace zaiwaniał na swoich morgach.Jednym słowem z RKL-u,nie tylko z tamtąd.Był też chłopek -roztropek ,któremu brakło ojcowskiej morgi do podziału między rodzeństwo i ten wprowadzał się na „bloki”Nobilitowało Go to i stawał się „panem z miasta”Wstydzącym się swoich korzeni.Nie plujcie więc na naszą Dębinę,wszak wasze korzenie w RKL-u.Igdyby nie Dęba i Dezamet lizalibyście łapki na swoich jałowych morgach.

  • Niestety 70 % ludzi w naszym kraju pochodzi z wiosek , a w grajdole , tzn w Dębie to chyba 99 % bo tylko z zaciągu Warszawskiego jest kilkanaście rodzin .Ale oni nigdy nie wywyższali się ze swoją „miejskością” , niestety twoje zdanie o wiosce świadczy o tym że z niej pochodzisz i tu przypełzałeś , albo twoi rodzice z wioski byli lub są. Wiesz jak to już pewien kabaret stwierdził , że chłop z wiochy wyjdzie , ale wiocha z niego już nie , dlatego wciśnij słomę gościu w buty głębiej i skorzystaj z szansy na milczenie . A tak na marginesie ja właśnie wyprowadziłem się na bezpieczna odległość od „miasta” zwanego Dęba i wiesz ….. o dziwo mi się podoba …

  • Jeśli jesteś pracodawca to niezły z ciebie cham skoro masz takie zdanie o swoich pracownikach.wydaje ci się ze z ciebie taki biznesmen to wiedz jedno raz na wozie raz pod wozem i jak ty teraz traktujesz ludzi tak oni potraktuje ciebie w przyszłości .jedno jest pewne ze z chama nigdy nie zrobisz pana.wielki pan lub pani w eleganckim ubraniu a słoma z butów wychodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here