Drugi ORLIK wylądował w Nowej Dębie

22

07-03-2012


Nowa Dęba może pochwalić się drugim Orlikiem. Obiekt znajduje się przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

Kompleks sportowy składa się z dwóch boisk i zaplecza szatniowo-sanitarnego, które jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cały teren jest oświetlony i ogrodzony.- mówi wicestarosta Jerzy Sudoł.

Koszt inwestycji wyniósł 1,1 mln złotych. W skład tej kwoty oprócz środków Powiatu Tarnobrzeskiego, wchodzi dofinansowanie udzielone z budżetu państwa i województwa podkarpackiego.

Wprawdzie uroczyste otwarcie boiska planowane jest na koniec marca jednak już od początku miesiąca jest ono dostępne dla zainteresowanych mieszkańców.

Wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach 16.00 – 21.00.
Zapisy i rezerwacja u animatorów sportu:
– Zierold Tomasz tel. 600 912 588
– Antoń Kazimierz tel. 721 201 258

WSTĘP BEZPŁATNY

/rek

22 KOMENTARZE

 1. Super – drugi Orlik to świetny pomysł! Mam nadzieję, że to się przełoży na późniejsze sukcesy sportowe! Dobrze, że te Orliki są ogrodzone i są pilnowane. Widzę, że [url=http://drzwi-stalowe.portabilo.pl/]drzwi[/url] do zaplecza są dosyć solidne. Mam nadzieję, że spełnią swoją rolę! Pozdrawiam.

 2. Kiedy Ten Sudoł zajmie się Osiedlem Dęba bo wstyd .Orlik musiał powstać bo by kasa poszła w ****u żadne zasługi Pana Sudoła nie są .

 3. Orliki przy szkołach średnich a podstawówki … (szkoda nerwacji) a największa szkoła podstawowa w gminie… Lata zaniedbań i dbania o wioskowe ,które i tak upadają z braku dzieci zrobiły swoje. Może w końcu ta nowa sala powstanie jak znowu coś nie wymyślą.

 4. Proszę podać dokładnie : ile wynosi dofinansowanie z budżetu państwa a ile z województwa podkarpackiego i co składa się na środki własne powiatu.

 5. [quote]Orliki przy szkołach średnich a podstawówki … (szkoda nerwacji) a największa szkoła podstawowa w gminie… Lata zaniedbań i dbania o wioskowe ,które i tak upadają z braku dzieci zrobiły swoje. Może w końcu ta nowa sala powstanie jak znowu coś nie wymyślą.[/quote]

  Szkoły średnie są STAROSTWA. Tak więc POWIAT dba o Liceum Jedynkę i o szkołę Pod Zakładami. Podstawówki i gimnazja podlegają GMINIE a więc to BURMISTRZ musi zadbać o szkoły. Faktem jest, że w planach ma budowę nowej sali gimnastycznej w … Chmielowie.

 6. Najłatwiej uciec. Trudniej powalczyć.
  Może uda się uratować to miasto i nie będzie ono wioską między TBG a KLB

 7. Czekam na jakiś komentarz o "młodzieży" z bloków pod zakładami. Bo pewnie zaraz ktoś o tym napisze. Wszystkich którzy mają w planach coś na ten temat napisać informuję, że Orlik stoi już od listopada i nic nie zginęło oraz nie zostało zniszczone.

 8. młodzież z spod zakładów się z resocjalizowała sama bo nie mają za co kupić butelki taniego wina o to kurw….a cała tajemnica, do dzisiaj funkcjonującemu tworowi jakim jest orlik dziękujemy ci wielka EU.

 9. Mówisz o młodzieży która mieszka pod zakładami jakbyś sam tam mieszkał. Sokoro tak klekoczesz o braku pieniędzy to najpierw zaglądnij w swoje finanse, bo z "z spod" nie wnioskuje ,że jesteś dostatecznie edukowany.

 10. Większośc mieszkała pod zakładami kiedyś.Wystarczy zajrzeć do ksiąg meldunkowych.Teraz jaśniepaństwo ma amnezję.LOL.

 11. #7 człowieku z kim walczyć z biedą, ubóstwem chcesz należeć do klasy średniej , w Nowej DĘBIE -TU NIE MA TAKIEJ KLASY . ludzie UCIEKAJCIE BO INACZEJ CAŁE ŻYCIE BIEDA BRÓD SMRÓD I ALKOCHOLIZM.

 12. Lumpy i narkusy mają kolejną bazę na swoje harce. Widać nasi włodarze idą w ślad za Donkiem ! Gała ireszte po..je..bać !

 13. Weź się ogarnij koleś. Tam jest szkoła do której uczęszcza kilkuset młodych ludzi. Poza tym każdy sobie może z tego orlika skorzystać gdy zajęty będzie ten przy jedynce. Więc zamilcz i przestań prowokować bo chyba tylko taki masz cel.

 14. Jeju, jeju tylko krytykujecie ^^ Jeśli coś ulegnie celowemu zniszczeniu przez jak to mówicie " młodzież spod zakładów" , wtedy piszcie o tym ,że na pewno nie było warto, wtedy krytykujcie , a nie robicie wielki szum jak to nie jest źle ^^

 15. a teraz do tych co potrafia tylko krytykowac, znam wielu chlopakow z zakladow i moze nie sa tak "swieci" jak ci co tu sie na takich probuja lansowac poprzez bluzganie ich, ale wiem ze ten orlik nie zostanie przez nich zniszczony, wystarczy przytoczyc wydarzenia z wakacji jak to wlasnie Ci zli wygrali turniej orlikowy;] wiec napewno nie bedzie on zle przez nich wykorzystany. A ci co najglosnie krzycza tutaj na forum to poprostu ludzie ktorzy ci*ke widzieli ch*ja slyszeli i nie maja pojecia o tyvh ktorzy tam mieszkaja…

 16. Ludzie cieszcie się z tak ładnego obiektu:)pamiętam jak jakieś 20 lat temu nawet bramek nie było na osiedlu północ i z kolegami szło się do lasu po drzewo, potem gwoźdźmi zbijało się bramki i grało się bez sztucznego światła do upadłego, ech piękne dzieje:)

 17. SAM SWOJ go- –a ja myślę że nie ma tolerancji dla łamania prawa jak jest ktoś kryminalistą to nazywajmy po imieniu a nie "święci" nie mam nic do ludzi ale od dawna to osiedle ma złą sławę

 18. Co to ,że szkoła Jana Pawła II ma dostęp do orlika to nie znaczy te ta pod zakładami niemoże mieć , nie róbcie z tej szkoły gorszej !:@:@

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here